حضور «پدرو پاسکال» در فیلم جدید «بن هور»

نویسنده:

۰۱:۴۲:۱۷


این بازیگر شیلیایی که در فصل چهارم سریال موفق تلویزیونی شبکه «HBO»، «Games of Thrones»  در نقش «اوبرین مارتل» ظاهر شد، در حال مذاکره برای بازی در فیلم حماسی جدیدی م‌باشد که بر اساس رمان «بن هور» که متعلق به سال 1880 و نوشته «لو والاس» است، ساخته می‌شود.
فیلم اقتباسی «بن هور» ساخته ویلیام وایلر در سال 1959، در آن سال موفق به دریافت 11 جایزه اسکار گردید. این بار کارگردانی این فیلم را «تیمور بِکمامبِتوف» روسی بر عهده خواهد گرفت که برای کارگردانی فیلم روسی زبان « Night Watch» شناخته شده است.

پدرو پاسکال که در نقش اوبرین مارتل در سریال «بازی تاج و تخت» دچار مرگ وحشتناکی شد، نقش قابل توجهی را در فیلم «بن هور» به عنوان یک افسر رومی بازی خواهد کرد. کمپانی‌های «مترو گلدوین مایر»(MGM) و «پارامونت فیلم» بازیگران اصلی دیگر این فیلم را معرفی کرده اند و «جک هاستن» ایفای نفش اصلی در این فیلم را بر عهده گرفته است. همچنین مورگان فریمن و توبی کِبِل نیز در این فیلم حضور خواهند داشت.

«بن هور» داستان شاهزاده یهودی را روایت می‌کند که به وسلیه دوست خیانتکارش به روزگار بردگی می‌افتد.  او که در جستجوی انتقام است، توسط یک مربی به نام «ایلدارین»(با بازی مورگان فریمن) آموزش می‌بییند تا به یک قهرمان ارابه رانی تبدیل شود.
مارک برنت، شان دنیل و جانی لوین تهیه کنندگان این فیلم هستند و کیت آر. کلارک و جان رایدلی فیلمنامه این فیلم را خواهند نوشت.
فیلم جدید «بن هور» بیست و ششم فوریه سال 2016 در سینماها اکران خواهد شد.

پریا پورمند

برگرفته از
پدرو پاسکال
لینک کوتاه