نمایشگاهی ویژه از ساعت‌های ساخته شده از جواهرات گران قیمت

نویسنده:

۰۴:۴۶:۴۹

 
"سنگ‌های زمان" (Gems of Time) نمایشگاه بسیار خاصی در لندن است که میراث، فریبندگی و ساخت ساعت‌های ساخته شده از جواهرات گران قیمت را جشن می‌گیرد. SalonQP یک بعد جدید در دنیای مشهور نمایشگاه ساعت‌های لندن که از تاریخ 6 نوامبر آغاز می‌شود، اضافه کرده است. این نمایشگاه، در یک فضای طراحی شده توسط "لیلا لاچین" (Leila Latchin) برگزار خواهد شد.

سنگ‌های زمان، در یک مجموعه به سرپرستی "کارا مککی" (Caragh McKay)، قطعه‌هایی فوق‌العاده در سطح بین‌الملل را به منظور نشان دادن خلاقیت و ساخت و پرداخت این ساعت‌ها ارائه می‌دهد. علاوه بر این به نمایش گذاشتن نقاشی‌های زیبای جواهرات توسط تصویرگر مد، "نونو دا کوستا" (Nuno da Costa) باعث ترتیب دادن یک نمایشگاه پویا و جذاب خواهد شد.

این نمایشگاه ترکیبی منحصر به فرد از فرم و مد از دو دیدگاه موروثی و معاصر می‌باشد. قرار دادن طراحی‌های فوق‌العاده توسط خانه‌های جواهرات معروف مانند پیاژه، کارتیه و بولگاری در کنار یک ساعت جدید از "د بیر" و یک ساعت مچی بسیار ویژه از قدیمی‌ترین شرکت الماس جهان، Backes & Strauss را می‌توان مشاهده نمود.

ملکه انگلستان در روز تاج‌گذاری خود در سال 1953، دستبند ساده الماس کارتیه را به همراه این ساعت عقربه‌دار کوچک استفاده نمود.
 
یاسمن فراهانی فرد
 

برگرفته از
نمایشگاه ساعت‌
لینک کوتاه

دیدگاه