بزرگترین نمایشگاه لوازم هنری الویس پریسلی

نویسنده:

۰۲:۰۷:۰۳

 
کادیلاک luridly صورتی الویس، که او در تورهایش از آن استفاده می‌کرد و در نهایت به مادرش داد، کت عقاب آمریکایی که در طول کنسرت هاوایی پوشیده بود و بانگویی که پریسیلای جوان، برای کریسمس به او داده بود؛ همه از اقلامی هستند که به عنوان نمایشگاهی از آثار الویس به لندن می‌آیند.
پریسیلا می‌گوید "او آن‌ها را دوست داشت، و آن‌ها را برای خود نگه داشته و مواظبت می‌کرد. وقتی که من آن‌ها را می‌بینم هنوز هم بر چهره‌ام لبخند نقش می‌بندد، زیرا بسیاری از خاطرات شاد و خوشی را برایم به ارمغان می‌آورند. این هدیه‌ای بود که من خیلی در مورد آن عصبی بودم چون تنها 14 سال داشتم و من چه هدیه‌ای می‌توانستم برای کریسمس به الویس پریسلی بدهم؟ این در ویسبادن بود و من تا می‌توانستم از این فروشگاه به فروشگاه دیگر به دنبال چیزی که می‌توانستم برای او انتخاب کنم، می‌رفتم. و بانگو را انتخاب کردم چون او موسیقی دوست داشت و هر شب برای ما می‌‌نواخت."
این بانگوها در میان 300 آثار هنری دیگر از جمله اتومبیل، لباس و گیتار، به عنوان بزرگترین نمایشگاه لوازم الویس در اروپا برای مدت 9 ماه، در لندن برگزار می‌شود. میز بیلیارد که الویس و بیتلز در سال 1965 بر روی آن بازی کردند، و هم‌چنین اتومبیل 1960 MG Roadster قرمز رنگ از فیلم هاوایی آبی، نیز در این نمایشگاه وجود دارند.
پریسیلا و الویس صاحب دختری به نام لیزا ماری شدند و در سال 1973 از هم جدا شدند. پریسیلا می‌گوید که خاطرات شاد و خوش بسیاری از  او دارد و این نمایشگاه در لندن اتفاق بزرگی برای او می‌باشد.
 


یاسمن فراهانی فرد

برگرفته از
Elvis Presley
لینک کوتاه