فکر می‌کنید در ۲۴ ساعت از چند کشور می‌توانید بازدید کنید؟ ۳ دوست از ۱۹ کشور دیدن کردند

نویسنده:

۰۹:۴۲:۳۱

 
در هفته گذشته، سه دوست از نروژ کاری به ظاهر غیر ممکن انجام دادند: آن‌ها به 19 کشور در 23 ساعت و 33 دقیقه سفر کردند. آن‌ها با این عمل خواستند تا یک رکورد جهانی جدید برای بازدید از بیشترین کشورها طی یه روز را به ثبت برسانند. سفر آن‌ها که توسط سایت بازی آنلاین حمایت شده بود، در نیمه شب روز شنبه 21 سپتامبر در مرز یونان‌ بلغارستان آغاز شد و یکشنبه شب در لیختن‌اشتاین به پایان رسید. اگر به خاطر آب و هوای بد در سوئیس نبود، این سفر می‌توانست شامل ایتالیا نیز شود. سفر این سه دوست به نام‌های "Gunnar Garfors" 39 ساله، "Tay-young" 42 ساله و "Øystein Djupvik" 40 ساله با خودرو و هواپیما انجام شد.
آن‌ها بعد از آغاز راه از یونان، از مجارستان، اسلواکی، و لوکزامبورگ عبور کردند تا در نهایت تور سریع خود را در لیختن‌اشتاین متوقف کردند.  Garforsجزئیات چگونگی سفر جاده‌ای خود را برای شکستن رکورد، با استفاده از سه قانون طرح‌ریزی شده توسط سازمان Recordsetter در وب‌سایت خود آورده است. قوانین این موارد بودند:
  1. باید از لحاظ جسمی در هر کشور ایستاده باشید
  2. باید بازدید در طول مدت 24 ساعت متوالی تکمیل شود
  3. باید شواهد رسانه‌ای داشته باشید

 

آن‌ها با مجهز شدن به موارد دستورالعمل، از لحاظ جسمی در هر کشور ایستادند و حضور خود را با یک عکس ثبت کردند. هنوز هم در این‌که آیا آن‌ها واقعا به تمام این 19 کشور سفر کرده باشند شک وجود دارد. اما این سه دوست از تمام ماجراجویی‌های خود نقشه‌برداری کرده‌اند و سفر خود را به صورت مستند و با استفاده از یک ردیاب GPS، که در آن شما می‌توانید ببینید که دقیقا کی و کجا در چه کشوری حضور داشتند، ثبت کرده‌اند.
 
یاسمن فراهانی فرد

 
برگرفته از
سفر
لینک کوتاه

دیدگاه