ویدئویی برای بزرگداشت ۱۷ میلیون طرفدار صفحه فیس‌بوک مرسدس‌بنز!

نویسنده:

۰۲:۰۹:۲۳


بزرگداشت تعداد طرفداران در رسانه‌های اجتماعی توسط شرکت‌های خودروسازی موضوع جدیدی نیست. در اوت 2013 شرکت پورشه، زمانی که صفحه فیس‌بوکش به 5 میلیون طرفدار دست یافت، نسخه ویژه 2014 911 Carrera را عرضه کرد. در ژوئن سال 2014، زمانی که شرکت فراری به 15 میلیون طرفدار دست یافت، از طریق رانندگی Ferrari LaFerrari توسط Rafaelle De Simone، از طرفدارانش تشکر کرد.

شرکت مرسدس نیز اخیراً 17 میلیونی شدن صفحه فیس‌بوکش را جشن گرفته است. مطمئناً این شرکت این رویداد مهم را بدون تشکر از طرفدارانش نمی‌گذارند.
برای بزرگداشت این رویداد، طراحان مرسدس AMG کار روزانه خود را رها کرده و تصویری از Mercedes AMG GT بر روی دیوار طراحی کردند. در این طراحی تنها از نوعی چسب خاص سیاه رنگ استفاده شد.

این طراحان تمام مراحل طراحی را به تصویر کشیده و با سرعت بخشیدن به آن در ویدئو، نشان دادند که این طراحی چقدر زمان‌بر و پیچیده بوده است. نتیجه نهایی واقعاً فوق‌العاده است؛ این ویدئو نشان می‌دهد که طراحان مرسدس AMG چقدر خلاق هستند.

اگر شما نیز یکی از 17 میلیون طرفدار مرسدس در فیس‌بوک هستید، می‌توانید با لایک این ویدئو از کار طراحان این شرکت حمایت کنید. این ویدئو 97 ثانیه است.
 


 
همچنین طبق تحقیق شرکت socialBench، این شرکت خودروسازی مهم‌ترین صفحه فیس‌بوک را در میان خودروسازان دیگر دارد.
 
پریا اقدامی
 
برگرفته از
مرسدس‌بنز
لینک کوتاه

دیدگاه