نمایشگاهی دائمی برای نیروی هوایی جنگ جهانی اول

نویسنده:

۰۴:۵۱:۰۲


موزه نیروی هوایی سلطنتی اعلام کرد که نمایشگاه جدید دائمی مختص به جنگ جهانی اول را در پنج‌شنبه 4 دسامبر در منطقه مخصوص آن در لندن افتتاح خواهد کرد. "جنگ جهانی اول در آسمان" نام نمایشگاه دائمی جدید است که بازدید کنندگان را قادر به کشف و بررسی نقش منحصر به فرد و اغلب نادیده گرفته شده از نیروی هوایی در طول جنگ جهانی اول از طریق داستان‌های باور نکردنی از مردان و زنانی که در خدمت این جنگ بوده‌اند، می‌کند.

این مردان و زنان برای محافظت از ملت خود در ساختمانی جمع شده بودند که بخشی از یکی از کارخانه‌هایی بود که در آن هواپیما برای جنگ جهانی اول ساخته می‌شد و هم اکنون با استفاده از این محیط اصیل و مجموعه‌ای از هواپیماها در سطح جهانی از موزه RAF، اسناد، فیلم و عکس از حمل و نقل هوایی در طول جنگ برای همیشه هویت آن را تغییر خواهد داد.

این نمایشگاه به عنوان "زادگاه قدرت هوایی"، داستان قدرت آسمان را در هندون که در سال 1862 زمانی که "هنری ککسول" یک پرواز کوتاه در یک بالن به یک میدان در نزدیکی میل هیل انجام داد، آغاز شد. در سال 1910، منطقه‌ای که در آن موزه RAF واقع شده است توسط شرکت فرودگاه لندن خریداری شد، و سپس به مهندس هوانوردی "کلود گراهام وایت" در سال 1911 فروخته شد.
گراهام یک نام مهم در توسعه اولیه حمل و نقل هوایی بریتانیا بود و شرکت او با شروع به ساخت هواپیما در سال 1910 از مهم‌ترین کارخانه‌های زمان خود شد.

یاسمن فراهانی فرد
 

 

برگرفته از
نمایشگاه
لینک کوتاه

دیدگاه