شیشه شیر هوشمند

نویسنده:

۱۲:۱۷:۳۴


شاید استفاده از لغت هوشمند برای این شیشه شیر، اغراق باشد. نام این شیشه شیر که Baby GLgl است، به صدای نوشیدن و قورت دادن اشاره دارد. این شیشه شیر شبیه سایر شیشه شیرها است و یک جلد پلاستیکی و ضخیم دارد. Baby Glgl با استفاده از 3 باتری و یک تراز مغناطیسی، وزن و زاویه شیشه شیر را محاسبه می‌کند. سپس زاویه ایده‌آل برای جلوگیری از ورود هوا به همراه شیر را تعیین می‌کند. ورود حباب‌های هوا به همراه شیر به معده نوزاد باعث ایجاد گاز معده و دل‌درد می‌شود.

معمولاً برای جلوگیری از این اتفاق باید یا به صدای نوشیدن شیر توسط نوزاد گوش دهید یا یک شیشه شیر زاویه‌دار بخرید. با این حال، اگر فناوری موارد ذکرشده برایتان کافی نیست، شیشه شیر Baby Glgl، از یک جفت چراغ به شکل فلش بهره می‌برد تا به شما نشان دهد که شیشه شیر بیش‌ازاندازه بالا یا بیش‌ازاندازه پایین گرفته شده است. سپس زمانی که به تعادل مورد نظر برسید، چراغ ها خاموش می‌شوند. اگر فرض کنیم تراز مغناطیسی همان‌طور که شرکت Slow Control ادعا کرده، کار می‌کند، احتمالاً این شیشه شیر دقیق‌ترین سیستم شیردهی خانگی در حال حاضر است.

اگر این شیشه شیر یک ردیاب تغذیه، یک مانیتور برای نمایش میزان سلامتی یا حتی یک آویز تخت به همراه داشت، قیمت 100 پوندی خود را توجیه می‌کرد. با این حال، با توجه به قابلیت Baby Glgl، این محصول نیز مانند چنگال این شرکت، تک‌منظوره است. اگر می‌خواهید هدیه‌ای از دنیای فناوری برای نوزاد خود بخرید، این شیشه شیر بهترین گزینه برای شما است.
 


 

برگرفته از
Hapifork
لینک کوتاه

دیدگاه