نقاشی روی شن با اتومبیل‌های Land Rover + ویدیو

نویسنده:

۱۲:۲۱:۴۱

تولید اتومبیل Defender فعلی حداقل در بریتانیا تا آخر سال 2015 متوقف خواهد شد. این امر باعث می‌شود که فرصتی برای تولید مدل‌های جدید فراهم آید. در نتیجه شرکت Land Rover برای مراسم خداحافظی این اتومبیل‌ها، یک نقاشی بسیار بزرگ از این اتومبیل‌ها را در شن ایجاد کرد. این نقاشی توسط این اتومبیل‌ها و در Red Wharf Bay در Anglesey و Wales کشیده شد. ایده ساخت Land Rover اصلی نیز سال‌ها قبل در همین مکان به وجود آمد. شرکت Land Rover برای این کار از 6 دستگاه اتومبیل Defender استفاده کرد که زنجیرهایی به پشتشان بسته شده بود و با حرکت روی شن، طرح یک اتومبیل Land Rover را کشیدند. این طرح 1 کیلومتر طول داشت و قبل از این که جزر ‌و مد آن را از بین ببرد، با دوربین ثبت شد.
 
سه مدل‌ خاص که در این مراسم خداحافظی شرکت داشتند عبارت‌اند از یک مدل Heritage به رنگ سبز که سقفی سفید دارد، یک مدل Adventure با روکش‌کاری بیشتر زیر بدنه و تایرهای مناسب برای جاده‌های خاکی و ناهموار، یک مدل Autobiography با سقف بسته، مبتنی برمدل Defender 90 Station Wagon با بدنه‌ای دو رنگ، داخل چرمی Windsor و یک موتور بهبود یافته.

اگرچه قرار است مدل فعلی Defender با یک مدل جدیدتر جایگزین شود؛ اما در دسامبر سال 2015 از بریتانیا خداحافظی خواهد کرد. شرکت Land Rover اظهار داشته که تولید این مدل در کشورهای دیگر را ادامه خواهد داد.
 


 
برگرفته از
نقاشی با Land Rover
لینک کوتاه

دیدگاه