اتومبیل الکتریکی ۵۲۹ هزار دلاری Renovo

نویسنده:

۰۲:۵۳:۴۰

این اتومبیل، فوق‌سریع نامیده می‌شود و در گفتگویی که با مدیرعامل Renovo داشتیم، وی چند بار از این کلمه استفاده کرد. این لغت از آن جهت مهم است که معمولاً در مورد اتومبیل‌های الکتریکی نمی‌توان لغت فوق‌سریع را به کار برد. با این حال به نظر می‌رسد که این اتومبیل کوپه شرکت Renovo این روند را تغییر خواهد داد. این اتومبیل از بدنه یک Shelby Daytona با گشتاور 1000 پوند بر فوت بهره می‌برد و در 3.4 ثانیه از سرعت صفر به سرعت 60 مایل در ساعت می‌رسد. در این اتومبیل نمی‌توانید حتی یک فضای 1 اینچی هم پیدا کنید که از قدرت بنزین بهره ببرد.
تصاویر این کوپه به تنهایی زیبا هستند. مدل نمونه که در نمایشگاه CES معرفی شد، مجدداً رنگ‌آمیزی شده است تا با رنگ غرفه Nvidia هماهنگ شود. این اتومبیل فوق‌العاده به نظر می‌رسد.
این اتومبیل در غرفه Nvidia به نمایش گذاشته شد؛ زیرا شرکت Renovo از پلت‌فرم X1 جدید Nvidia بهره برده تا کارهای فوق‌العاده‌ای در داشبورد این کوپه انجام دهد. دو صفحه‌نمایش بزرگ که تصاویر سه‌بعدی را بدون نقص نشان می‌دهند، به چشم می‌خورد. شرکت Renovo قصد ندارد تا نسخه مختص مصرف‌کننده را تا آخر سال ارائه دهد.

مطمئناً استفاده مجدد از بدنه یک اتومبیل کلاسیک برای تمام افراد، یک اتومبیل فوق‌سریع محسوب نمی‌شود؛ اما شرکت Renovo اظهار داشته که این تنها مدلی نخواهد بود که از این اتومبیل ساخته می‌شود. مدیرعامل این شرکت سیستم این کوپه را یک پلت‌فرم می‌نامند.

 

برگرفته از
Renovo Coupe
لینک کوتاه

دیدگاه