شرکت مرسدس کوپه GLE را رقیب BMW X6 می‌داند

نویسنده:

۰۱:۰۶:۱۷

سبک این دو اتومبیل تفاوت زیادی با یکدیگر ندارد. هر دو دارای قوس‌های دراز روی کاپوت و سقف هستند تا ظاهرشان شبیه کوپه باشد. در قسمت جلو، ورودی‌های بزرگ هوا با یک گریل عریض بالای آن‌ها می‌بینیم که ستاره شرکت مرسدس بنز روی آن قرار گرفته است. مدل AMG تغییراتی را در ظاهر خود دارد. در قسمت عقب چراغ‌های قوس‌دار و یک نوار از جنس کروم وجود دارد. همچنین این مدل که عملکرد بهتری نیز دارد، یک دیفیوزر و خروجی هوای جدید دارد.

مهم نیست که خریداران کدام مدل را ترجیح می‌دهند، زیرا در هر دو مدل میزان زیادی قدرت به دست خواهند آورد. مدل 450 AMG از یک موتور V6 3.0 لیتری و توربو دوقلو بهره می‌برد که 362 اسب بخار توان تولید می‌کند و گشتاوری معادل 384 پوند بر فوت دارد. این اتومبیل از 9 دنده‌اتوماتیک برخوردار است. مدل GLE63 توانی معادل 577 اسب بخار دارد و گشتاور آن 561 پوند بر فوت است. این اتومبیل از یک موتور V8 توربو دوقلوی 5.5 لیتری و یک گیربکس 7 دنده‌اتوماتیک بهره می‌برد. در هر دو اتومبیل سیستم دیفرانسیل چهارچرخ وجود دارد.

دسته کوپه‌های کراس‌اور لوکس اغلب به دلیل ظاهر زشت معروف هستند، اما شرکت مرسدس فکر می‌کند این روند می‌تواند تغییر کند. شما می‌توانید این دو مدل را در ادامه در نمایشگاه Detroit Auto Show امسال تماشا کنید.
 

 

برگرفته از
GLE63 S
لینک کوتاه

دیدگاه