تیزر تبلیغاتی McLaren P1 GTR

نویسنده:

۰۱:۴۸:۰۴

اتومبیل‌های GTR معمولاً برای شرکت McLaren مفهوم خاصی داشته‌اند. اتومبیل F1 GTR در دوره خود قهرمان مسابقات بود و پیروزی این کوپه در مسابقات 24 Hours of Le Mans در سال 1995 باعث شد تا مدت‌ها به عنوان نمادی جهانی محسوب شود. حالا شرکت McLaren قصد دارد تا سه حرف GTR را مجدداً در اتومبیل مسابقه P1 GTR بازگرداند. ویدئوی تیزر تبلیغاتی این شرکت نشان می‌دهد که این اتومبیل فوق‌سریع قرار است در ماه مارس 2015 در نمایشگاه اتومبیل Geneva Motor Show رونمایی شود.

آخرین بار این اتومبیل را به عنوان یک اتومبیل کانسپت در Monterey Car Week دیده بودیم. این اتومبیل در آن حالت، یک موتور V8 توربو دوقلو 3.8 لیتری داشت و 986 اسب بخار توان تولید می‌کرد که در مقایسه با اتومبیل قبلی، 83 اسب بخار افزایش یافته بود. همچنین بخش جلو عریض‌تر بود، ارتفاع سطح اتومبیل از زمین کم‌تر شده بود و آینه‌ها به ستون A انتقال داده شده بودند. ظاهراً در جدیدترین مدل این اتومبیل، شکل بدنه بهبود یافته و شکاف‌های بخش جلو همانند نیش به نظر می‌رسند.

اتومبیل P1 GTR که قرار است یک اتومبیل مسابقه‌ای باشد، تا حدودی شبیه برنامه‌های XX شرکت فراری است. شرکت McLaren وعده داده که یک بسته پشتیبانی کامل به رانندگان ارائه خواهد کرد که شامل گذراندن مدت‌زمانی پشت فرمان دستگاه شبیه‌ساز پیست مسابقه شرکت McLaren نیز می‌شود. تولید این اتومبیل قرار نیست تا آخر سال 2015 شروع شود؛ اما این ویدئوی تبلیغاتی را تماشا کنید که ببینید چه چیزی در انتظارتان است.


 
برگرفته از
McLaren P1 GTR
لینک کوتاه

دیدگاه