نمای برونی Land Rover Discovery Sport را به دلخواه تغییر دهید

نویسنده:

۰۲:۲۹:۴۰

اتومبیل Land Rover Discovery Sport مدل ۲۰۱۵، روش جدیدی در خط تولید اتومبیل‌های مختص جاده‌های خاکی این شرکت محسوب می‌شود. این اتومبیل کراس‌اور که جانشین LR2 شد، سبکی مشابه اتومبیل‌های قبلی این سری دارد. این کراس‌اور در دو حالت ۵ صندلی و ۷ صندلی ارائه می‌شود، هر ۳ مدل موجود از یک موتور ۴ سیلندر ۲٫۰ لیتری استفاده می‌کنند که ۲۴۰ اسب بخار توان و ۷ دنده‌اتوماتیک دارد که از دیفرانسیل تمام چرخ‌ها بهره می‌برد. حالا می‌توانید این کراس‌اور را با سلیقه شخصی خود در بخش در وب‌سایت این شرکت که بدین منظور راه‌اندازی شده، سفارش دهید.

شرکت Land Rover‌ ظاهراً قیمت این کراس‌اور را تعیین کرده است. در ابتدا قرار بود فروش Discovery Sport با قیمت ۳۷٬۹۹۵ دلار شروع شود و به ازای هر ویژگی خاص، ۹۲۵ دلار به این قیمت اضافه شود. با این حال، در وب‌سایت مشاهده می‌کنید که بسته SE با قیمت ۳۷٬۰۷۰ دلار به اضافه ۹۲۵ دلار برای تمام مدل‌ها نمایش داده می‌شود. قیمت این اتومبیل با بسته HSE ۴۱٬۵۷۰ دلار است و ویژگی‌هایی نظیر چراغ‌های جلو Xenon، سقفی که دارای دریچه چشم‌انداز است، چراغ‌های مه‌شکن در عقب و جلو، صندلی‌های چرمی و یک در قدرتمند که افقی باز می‌شود، دارد. در نهایت قیمت این کراس‌اور با بسته HSE Luxury از ۴۵٬۵۷۰ دلار شروع می‌شود و خریداران این بسته از صندلی‌های چرمی Windsor، صفحه کف چراغ‌دار، ۱۱ بلندگوی استریو و راهنمای مسیر بهره‌مند خواهند شد.

امکاناتی مانند نظارت نقاط کور، صندلی‌هایی که خنک می‌شوند و دستیار پارک می‌توانند به گزینه‌های اتومبیل اضافه شوند. همچنین افزودن ردیف سوم داخل اتومبیل که ظرفیت اتومبیل را به ۷ نفر افزایش می‌دهد، ۱٬۷۵۰ دلار هزینه دارد.


 
برگرفته از
Land Rover Discovery Sport
لینک کوتاه

دیدگاه