خانه‌ رویایی گربه‌ای! + ویدیو

نویسنده:

۱۰:۳۳:۱۷

وقتی که پیتر کوهن، دوستدار حیوانات، در سال 1980به خانه جدیدش در کالیفرنیا نقل مکان کرد، دو گربه داشت که از بخت بد یکی از آن‌ها مرد و دیگری توسط خودرویی زیر گرفته شد. از آن به بعد کوهن وقت خود را صرف نجات دادن گربه‌های بی خانمان در اطراف محل زندگیش کرد و قبل از اینکه بداند، چندین و چند گربه در خانه‌اش زندگی می‌کردند.

او که صاحب شرکت نوسازی خانه‌هاست، به همراه تیمش، خانه‌اش را تبدیل به خانه‌ای دوبلکس و رویایی برای حیوانات محبوب خانگی‌اش کرده است. او می‌گوید که در حال حاضر 14 گربه دارد و می‌خواهد از 3 گربه دیگر نیز نگهداری کند. کوهن در هفته 100 دلار برای گربه‌هایش غذا می‌خرد و می‌گوید: "من گربه‌ها را به دلایل زیادی دوست دارم، اما مهم‌ترین دلیل این است که باید برای بدست آوردن اعتماد و دوستی یک گربه خیلی تلاش کرد. مخصوصا آن‌هایی که توسط انسان‌ها آزار دیده‌اند. این که به یک موجود بیگناه آرامش ببخشم و اعتمادش را جلب کنم حس فوق العاده‌ای دارد."

 
خانه او پر از سطوح شیبدار و پله‌های مخصوص برای گربه‌هاست، و او می‌گوید که در 20 سال گذشته حدود 40000 تا 50000 هزار دلار را صرف ساختن این راه‌های گربه‌ای کرده است.

این خانه همچنین مجهز به 25 دوربین مدار بسته است تا هنگام نبود کوهن در خانه، از گربه‌ها مراقبت شود. طراحی خانه رویایی گربه‌ای کوهن، از راهنمایی برای مناسب کردن محیط خانه که توسط باب واکر در سال 1996 چاپ شد، الهام گرفته شده است.
 

 

برگرفته از
خانه‌ رویایی
لینک کوتاه