انتشار تصاویر تبلیغاتی و مشخصات Civic Type R شرکت هوندا

نویسنده:

۱۰:۱۶:۱۸

اتومبیل Civic Type R شرکت هوندا در آخرین شکل تولیدی خود در نمایشگاه ژنو به نمایش گذاشته خواهد شد. با این حال، این شرکت درست قبل از این نمایشگاه، تصاویر تبلیغاتی و مشخصاتی از این اتومبیل را منتشر کرده است.

هات هاچ جدید هوندا از یک موتور توربو ۲٫۰ لیتری بهره خواهد برد. حداکثر سرعت این اتومبیل ۲۷۰ کیلومتر بر ساعت است. هات هاچ، اصطلاح غیررسمی اروپایی جهت نامیدن خودروهای هاچ‌بکی است که دارای قابلیت‌های ممتازی نسبت به سایر خودروهای هم‌رده خود هستند.

این سرعت بیشتر به دلیل آئرودینامیک‌های پیشرفته و یک سری بخش خاص است که در تصاویر تبلیغاتی به چشم می‌خورد. ازجمله بخش‌های خاص این اتومبیل می‌توان به یک اسپلیتر بزرگ در جلو، یک باله بزرگ در عقب و زیربدنه‌ای تقریباً مسطح اشاره کرد. همچنین این اتومبیل از ترمزهای Brembo و دیسک‌های ۱۳٫۸ اینچی با پوشش صفحه ترمز ۴ پیستونی در جلو و آلیاژی ۱۹ اینچی بهره می‌برد. این اتومبیل با رنگ سفید در نمایشگاه حضور خواهد داشت. همچنین تصویری از داخل کابین این اتومبیل وجود دارد که یک سری ابزار درخشان به رنگ قرمز را نشان می‌دهد. همچنین یک نشانگر مرکزی قرمز در بالای لبه فرمان و دکمه +R که وعده داده شده بود، به چشم می‌خورد.

تمام این مشخصات، بسیار وسوسه‌انگیز به نظر می‌رسند؛ اما این اتومبیل باید با اتومبیل‌هایی نظیر Ford Focus RS جدید و رقیبانی که همواره در حال بهبود هستند، مانند Renault و Seat رقابت کند تا بتواند بر بازار هات هاچ اروپا غلبه نماید.
 

برگرفته از
لینک کوتاه

دیدگاه