یک اتومبیل ۵۶۶ هزار دلاری از Mercedes-Maybach

نویسنده:

۱۰:۴۰:۵۲

همانند اتومبیل Mercedes-Maybach S600 که در نمایشگاه LA Auto Show سال گذشته معرفی شد، اتومبیل Pullman نیز بر اساس اتومبیل‌های Mercedes S-Class ساخته شده است. طول این اتومبیل ۲۱٫۳ فوت است و ۳٫۵ فوت از S600 بلندتر است. با توجه به این موضوع، اگر بخواهید دو اتومبیل Smart Fortow را سپر به سپر و در کنار Pullman پارک کنید، این اتومبیل ۳٫۶ فوت بلندتر از آن‌ها خواهد بود.
دومین مدل Mercedes-Maybach نیز یکی از گران‌ترین اتومبیل‌هایی است که می‌توان خرید. این اتومبیل که بدون زره، ۵۶۶٬۹۲۲ دلار قیمت دارد، از روکشی چرمی بهره می‌برد.

در سبک لیموزین‌های عادی، سرنشینان عقب روبه‌جلو در صندلی‌های مجلل اختصاصی می‌نشینند که قسمت پشتی صندلی‌ها و بالش‌ها قابل تنظیم است و ماهیچه‌های پشت پا تکیه‌گاه دارند. دو سرنشین دیگر رو به عقب می‌نشینند.

همان‌طور که از Mercedes-Maybach انتظار دارید، Pullman مجهز به خنک‌کننده‌های نوشیدنی، صفحه‌نمایش‌هایی روی سقف و یک مانیتور ۱۸٫۵ اینچی مختص حکمرانان است که روی بخش دیوارک نصب شده است. همچنین یک سیستم صوتی سه‌بعدی Burmester و بسیاری قابلیت‌های سفارشی دیگر در این اتومبیل به چشم می‌خورد.
موتور این اتومبیل یک مدل V12 ‌توربو ۶٫۰ لیتری است که ۵۲۳ اسب بخار توان تولید کرده و گشتاوری معادل ۶۱۲ پوند بر فوت دارد. به نظر می‌رسد این توان برای حمل مسئولین دولتی و بادی‌گاردهایشان کافی است.

امسال ۵۰‌مین سالگرد تولد Mercedes-Benz 600 است و Pullman جدید رسماً در نمایشگاه Geneva Motor Show سال ۲۰۱۵ معرفی خواهد شد. اطلاعات بیشتر نیز در این نمایشگاه اعلام می‌شود.
این اتومبیل قرار است در اوایل سال ۲۰۱۶ در اروپا وارد بازار شود.
 

برگرفته از
Mercedes-Maybach
لینک کوتاه

دیدگاه