اتومبیل Cee’d GT Line مدل ۲۰۱۶ شرکت کیا

نویسنده:

۰۷:۴۳:۳۸

اتومبیل کانسپت Sportspace‌ شرکت کیا احتمالاً نشانگر آینده سبک اتومبیل‌های شرکت کیا است؛ اما اتومبیل Cee’d GT Line که در نمایشگاه ژنو معرفی شد، اولین باری است که دو نوآوری شرکت کیا در زمینه موتور را به کار می‌گیرد.

اتومبیل GT Line در واقع اتومبیل میان Cee’d GT اسپرت و مدل عادی است. بدین طریق، خریداران این اتومبیل، ظاهری خشمگین‌تر در خارج و موتورهایی مؤثرتر در زیر کاپوت به دست خواهند آورد. این اتومبیل که در مدل‌های ۳ در، ۵ در و واگن ارائه می‌‌شود، دارای چراغ‌های LED در قسمت جلو، سپر عقب جدید، طرح اصلاح شده اگزوز و چرخ‌های ۱۷ اینچی است.

با این حال، آنچه که Gt Line‌ را خاص می‌کند، این است که خریداران اروپایی برای اولین بار می‌توانند موتور توربوشارژ ۱٫۰ لیتری ۳ سیلندر و گیربکس ۷ دنده و دوکلاجه شرکت کیا را مشاهده کنند. این موتور کوچک دارای توان ۱۱۸ اسب بخار و گشتاور ۱۲۷ پوند بر فوت در اتومبیل Ceed’d است و تنها به صورت ۶ دنده دستی ارائه می‌شود. خریدارانی که گیربکس جدید را می‌خواهند، باید موتور دیزلی ۱٫۶ لیتری و ۴ سیلندر اصلاح شده را سفارش دهند که ۱۳۱ اسب بخار توان و ۲۱۰ پوند بر فوت گشتاور دارد. تمام مدل‌های این هاچ‌بک، در سه‌ماهه آخر سال ۲۰۱۵ در بازار عرضه خواهند شد.


 
برگرفته از
Kia Ceed GT
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “اتومبیل Cee’d GT Line مدل ۲۰۱۶ شرکت کیا”