ویدئوی تبلیغاتی مک‌لارن 675LT

نویسنده:

۰۳:۳۳:۴۰

مطمئن نیستیم که هدف این ویدئو چیست؟ در این ویدئو یک سگ، بارش باران، گوشی تلفن عمومی و مک‌لارن 675LT را مشاهده می‌کنیم.
آیا این ویدئو سمبلی از عبور مک‌لارن 675LT از مرز جاده‌ها است؟ آیا این ویدئو نشان می‌دهد که مک‌لارن می‌توان جاده را نیز همانند خیابان طی کند؟ آیا بارانی که در ویدئو نمایش داده می‌شود، نشان‌دهنده عملکرد این اتومبیل در جاده خیس است؟ شاید داستان پس‌زمینه در مورد شخصی است که پس از صرف تمام پول‌هایش برای خرید این اتومبیل، در یک خانه متحرک زندگی می‌کند و در نهایت اتومبیل به سرقت می‌رود! این موارد مطمئناً شما را از هدف ویدئو دور می‌کنند.

آنچه می‌دانیم این است که مک‌لارن 675LT به اتومبیل 650S در مجموعه Super Series‌ خواهد پیوست. دم بلند و جدید این اتومبیل از F1 GTR الهام گرفته شده که در مسابقات GT1 Championship سال ۱۹۹۷ شرکت داشت. این اتومبیل می‌تواند ۴۰ درصد بیشتر از مدل Super Series به سمت زمین فشار وارد کند. همچنین این اتومبیل در عرض ۲٫۹ ثانیه از سرعت ۰ به سرعت ۶۲ مایل بر ساعت می‌رسد. یک موتور توربو دوقلو V8 و ۳٫۸ لیتری در زیر کاپوت قرار گرفته که ۶۶۶ اسب بخار توان و ۵۱۶ پوند بر فوت گشتاور دارد. گیربکس این اتومبیل ۷ دنده است.

بسیاری از اتومبیل‌های فوق‌سریع دیگری که در نمایشگاه ژنو معرفی شدند، یک ویدئوی تبلیغاتی از عملکرد و قابلیت‌هایشان منتشر کردند. مک‌لارن 675LT این روش را انتخاب نکرده و به جای آن، در ویدئو حسی که اتومبیل در ما ایجاد می‌کند، به نمایش گذاشته است. این اتومبیل، زیبا و رازآلود است.


 
برگرفته از
مک‌لارن 675LT
لینک کوتاه