دفترچه یادداشتی که برگ‌هایش تمام نمی‌شود

نویسنده:

۰۵:۰۱:۰۹

آیا برگ‌های دفترچه یادداشتتان به اتمام رسیده و مجبور هستید که دفترچه جدیدی بخرید؟ اگر این‌طور است، با Rocketbook آشنا شوید. این دفترچه یادداشت مشکل شما را حل می‌کند.

پروژه Rocketbook که هفته گذشته در سایت سرمایه‌گذاری جمعی Indiegogo ارائه شده، طوری طراحی شده که به دفعات می‌تواند مورداستفاده قرار گیرد. زمانی که برگ‌های این دفترچه یادداشت به اتمام رسید، Rocketbook می‌تواند تمام یادداشت‌های شما را در کلاد به صورت دیجیتالی ذخیره کند. سپس نوشته‌های روی تمام برگ‌ها را پاک می‌کند تا مجدداً قابل استفاده باشد.

حتماً با خود می‌گویید چطور چنین چیزی ممکن است؟ صفحات دفترچه یادداشت، مجموعه‌ای از ۷ سمبل مختلف را دارد. این سمبل‌ها را می‌توان برای قابلیت‌های مختلفی مانند ذخیره در Dropbox، Evernote، Google Docs یا حتی ارسال فایل به صندوق دریافت ایمیل تعیین کرد. یکی از این سمبل‌ها را روی صفحه موردنظر انتخاب کنید. زمانی که آن را با اپلیکیشن همراه Rocketbook اسکن نمایید، یک کپی دیجیتالی از آن صفحه بلافاصله به پلت‌فرم ذخیره‌سازی کلادی که انتخاب کرده‌اید، ارسال می‌شود. ویدئوی زیر را تماشا کنید تا با نحوه عملکرد این دفترچه یادداشت بیشتر آشنا شوید.

موضوع زمانی جالب‌تر می‌شود که پس از اسکن، دیجیتال‌سازی و ذخیره یادداشت‌ها، می‌توانید دفترچه را به مدت ۳۰ ثانیه در ماکروویو قرار دهید تا تمام یادداشت‌ها پاک شوند. البته باید از خودکار مخصوص برای نوشتن روی این دفترچه استفاده کنید. سازندگان Rocketbook کاربران را تشویق می‌کنند تا با خودکارهای Pilot FriXion روی این دفترچه بنویسند. این خودکارها یک نوع جوهر خاص حساس به دما دارند که به هنگام قرار گرفتن در معرض دمای بالا، ناپدید می‌شود. Rocketbook طوری طراحی شده که به راحتی در ماکروویو قرار بگیرد. در نتیجه برخلاف سایر دفترچه‌های یادداشت، زمانی که این دفترچه را داخل ماکروویو می‌گذارید، ذوب نمی‌شود و آتش نمی‌گیرد.

این پروژه تنها چند روز است که در سایت قرار داده شده؛ اما به بودجه موردنظر خود یعنی ۲۰٬۰۰۰ دلار دست یافته و هنوز یک ماه تا اتمام زمان پروژه فرصت باقی است. شما می‌توانید با پرداخت ۲۵ دلار یکی از این دفترچه‌ها را بخرید. اگر همه چیز طبق پیش‌بینی‌های این شرکت پیش برود، احتمالاً اولین دفترچه‌های یادداشت در ماه جولای عرضه می‌شوند.

برگرفته از
دفترچه یادداشت
لینک کوتاه

دیدگاه