وسیله نقلیه‌ای برای آخر دنیا!

نویسنده:

۰۹:۱۹:۵۹

چه چیزی بهتر از تایر است؟ البته که زنجیرهای تانک؛ زیرا می‌توانند هم هر جا که بخواهید بروند و هم دشمنان زنده شما را از بین ببرند.

با توجه به شرایطی که گفته شد، Ripsaw EV-2 را به شما معرفی می‌کنیم. این وسیله نقلیه توسط شرکت Howe and Howe Technologies ساخته شده و احتمالاً وسیله‌ای ایده‌آل برای نجات شما در آخر دنیا است. این وسیله نقلیه با طراحی منحصربه‌فردش، سریع و چابک است. این وسیله از یک موتور V8 ۶۵۰ اسب بخاری که در میانه آن نصب شده، بهره می‌برد.
ویدئوی زیر را ببینید تا گشت‌وگذار، پرش، لغزیدن و برف‌روبی EV-2 را در محیطی برفی تماشا نمایید. این ویدئو از طریق هلی‌کوپتر بدون سرنشین ضبط شده و این امر باعث می‌شود، EV-2 همانند وسیله‌ای ‌عجیب‌وغریب که در بازی‌های ویدئویی می‌بینیم، به نظر برسد.

سرمایه‌گذاران Ripsaw، Geog و Micheal Howe، از طریق تأمین وسایل نقلیه مختلف برای کاربرد در ارتش و شهرها، شهرت پیدا کرده‌اند.
برادران Howe علاوه بر کسب شهرت از وسایل نقلیه مختلفی مانند بولدوزرهایی که از طریق روبات‌ها کنترل می‌شوند، به دلیل ساخت یک ویلچر مختص جاده‌های خاکی به نام Ripchair 3.0 نیز شناخته‌شده هستند.

Ripchair 3.0 یک اتاقک خاص روی ویلچرهای فعلی دارد و از یک موتور ۲۹ اسب بخاری بهره می‌برد. این ویلچر به حداکثر سرعت ۱۷ مایل بر ساعت دست می‌یابد.
به هر حال چه به وسایل نقلیه ارتشی علاقه‌مند باشید و چه به وسایل نقلیه عجیب‌وغریب، برادران خلاق Howe می‌توانند نظر شما را به خود جلب کنند.

 
برگرفته از
Ripsaw EV-2
لینک کوتاه