حالا می‌توانید اتومبیل مرسدس-بنز را با ساعت اپل کنترل کنید

نویسنده:

۱۰:۲۹:۳۲

اپلیکیشن MB Companion با همکاری مهندسانی از Silicon Valley و آلمان به عنوان یک ابزار هدایت مسیر طراحی شده است. رانندگان اتومبیل‌های مرسدس می‌توانند مقصد خود را از خانه به ساعت هوشمند ارسال کنند. سپس این اپلیکیشن زمانی که اتومبیل روشن شود، به صورت خودکار آدرس را به سیستم اینفوتینمنت COMAND Online انتقال می‌دهد.

COMAND Online مسیرها را قدم‌به‌قدم در اختیار راننده می‌گذارد. زمانی که اتومبیل خاموش شود، آدرس موردنظر مجدداً به ساعت اپل انتقال می‌یابد که مسئولیت هدایت مسیر را بر عهده می‌گیرد و مسیر پیاده‌روی را تا مقصد به کاربر ارائه می‌دهد. در راه برگشت، اپلیکیشن MB Companion به راننده کمک می‌کند اتومبیل خود را پیدا کند. این اپلیکیشن وعده می‌دهد زندگی افرادی را که همواره محل پارک اتومبیل خود را فراموش می‌کنند، کاملاً تغییر دهد.

این اپلیکیشن که در پاییز سال جاری ارائه خواهد شد، با تمام مدل‌های جدید C-Class و S-Class که مجهز به COMAND Online هستند، سازگار خواهد بود. همچنین پس از مدتی این اپلیکیشن با چند مدل دیگر نیز سازگار خواهد شد. با این حال، شرکت مرسدس هنوز فهرست اتومبیل‌های سازگار را اعلام نکرده و زمان مشخصی برای ارائه این اپلیکیشن تعیین نکرده است.
این شرکت خودروسازی اظهار داشته که در حال کار بر روی این اپلیکیشن است و پیش‌بینی می‌کند تا پایان سال جاری، رانندگان می‌توانند از ساعت اپل خود استفاده کرده و اطلاعات مربوط به سطح سوخت اتومبیل، محدوده ممکن برای رانندگی و اعداد کیلومترشمار را به دست آوردند.

شرکت مرسدس اولین شرکت خودروسازی نیست که یک اپلیکیشن مختص کنترل اتومبیل برای ساعت اپل ارائه می‌دهد. طی چند هفته گذشته، شرکت پورشه اپلیکیشن Car Connect، شرکت BMW اپلیکیشن i Remote و شرکت Volkswagen اپلیکیشن Car-Net را برای ساعت اپل ارائه کردند. 

 
برگرفته از
ساعت اپل
لینک کوتاه

دیدگاه