یک بازی واقعی مختص علاقه‌مندان به بازی‌های ترسناک

نویسنده:

۱۲:۰۵:۵۳

احتمالاً بازی‌های ویدئویی یکی از مهم‌ترین ابداعات تاریخ زندگی انسان‌ها هستند؛ اما گاهی اوقات این بازی‌ها به اندازه کافی جامع نیستند تا شما را تا سرحد مرگ بترسانند. حالا یک شرکت واقع در بریتانیا به نام Slingshot Effect یک بازی جدید به نام Hyde ارائه کرده که باعث می‌شود ترس و هیجان واقعی را تجربه کنید. البته این شرکت در حال حاضر به دنبال جمع‌آوری بودجه موردنیاز خود از طریق سایت سرمایه‌گذاری جمعی Kickstarter است تا این بازی ترسناک را بسازد. در این بازی، بازیکنان واقعی، نه شخصیت‌های حاصل خیال‌پردازی طراحان بازی، بایستی از یک مارپیچ در دنیای واقعی که فوق‌العاده وحشتناک است، راه خروج را پیدا کنند و البته آرامش خود را نیز حفظ نمایند.

 
این بازی بر اساس داستان Jekyll and Hyde ساخته شده است. در این بازی یک سری حسگر علائم حیاتی روی بدن بازیکنان نصب می‌شود تا ضربان قلب و تنفس آن‌ها را کنترل کند. یک سری موانع و قفل‌های موجود در مارپیچ تنها زمانی باز می‌شوند که بازیکنان بتوانند از طریق این حسگرها، آن‌ها را تحریک کنند.

همان‌طور که در ویدئوی تبلیغ این بازی مشاهده می‌کنید، بازی Hyde بسیار ترسناک‌تر از یک خانه ترس قدیمی است. این بازی تنها برای افراد بالای ۱۸ سال خواهد بود. همچنین طبق پیشنهاد این شرکت، افرادی که دچار مشکلات قلبی هستند، نباید در این بازی شرکت کنند.

در حال حاضر شرکت Slingshot Effect قصد دارد بازی Hyde را از طریق فروش بلیت در لندن افتتاح کند؛ البته اگر بودجه موردنظر این شرکت یعنی ۷۸٬۰۴۷ دلار تا ۱۷ ماه جولای در سایت Kickstarter تأمین شود. اگر بودجه جمع‌آوری‌شده به ۱۲۰٬۰۰۰ دلار برسد، این بازی در نیویورک نیز ارائه خواهد شد. از دیگر اهداف این شرکت، اضافه کردن تعداد اتاق‌ها و حتی امکان حرکت دیوارها در پاسخ به نحوه تنفس بازیکنان است. اگر همه چیز طبق برنامه پیش برود، بازی Hyde در بهار سال ۲۰۱۶ در بریتانیا افتتاح خواهد شد و حداقل به مدت ۶ ماه ادامه خواهد داشت. اگر بودجه بیشتری فراهم شود، امکان تجربه این بازی برای ساکنین نیویورک نیز در اوایل سال ۲۰۱۷ فراهم می‌شود.

 

برگرفته از
بازی‌های ترسناک
لینک کوتاه