کامیونی که به قلعه‌ای شگفت‌انگیز تبدیل می‌شود

نویسنده:

۱۱:۲۲:۲۸

اگر این کامیون را در جاده ببینید، حتماً شگفت‌زده می‌‌شوید. اگرچه این کامیون زیاد شبیه کاروان‌های مسافرتی عادی نیست؛ اما نمای خارجی آن به شکلی که پس از باز کردن بخش‌های مختلف به خود می‌گیرد، اشاره دارد.

زمانی که این زوج و پسرشان در حال مسافرت هستند، کامیون جمع می‌شود. این کامیون یک سقف جمع‌شدنی، دیوارهایی که به سمت داخل جمع می‌شوند و برج‌های کوچکی که می‌چرخند، دارد. درست متوجه شدید، برج‌های کوچک. زمانی که این کامیون از جاده خارج شود، به یک قلعه کوچک تغییر شکل می‌دهد که برج نیز دارد. این کامیون در واقع یک خانه کوچک است؛ اما این زوج طوری آن را طراحی کره‌اند که از تمام فضای آن استفاده شده است.

فضای بزرگی برای آشپزخانه وجود دارد که دارای اجاق‌گاز، سینک ظرف‌شویی، یخچال و چند پیشخوان است. درها به سمت کنار باز می‌شوند و فضای اتاق نشیمن آشکار می‌شود. وسایل بی‌ارزشی که مورد استفاده قرار نمی‌گیرند و صندلی کودک را می‌توان جمع کرد. لباس‌ها در یک کابینت که می‌چرخد و به هنگام باز شدن، چراغش روشن می‌شود، قرار می‌گیرند. سرویس بهداشتی در همان ابعادی که در هواپیما وجود دارد و یک دوش مجزا در قسمت برج‌های کامیون مشاهده می‌شود.

برای این که همه چیز تا حد امکان کاربردی باشد، این زوج یک توالت ترکیبی و پنل‌های خورشیدی روی کامیون نصب کرده‌اند. همچنین از آتش و گاز برای گرم کردن آب بهره می‌برند. یک بالکن نیز روی سقف کامیون وجود دارد که یک ننو و یک وان حمام در آن قرار داده شده است. همچنین بخشی از سقف به خشک کردن مواد غذایی اختصاص داده شده تا سرنشینان بتوانند میوه خشک تهیه کنند.
آیا شما هم دوست دارید با چنین کامیونی به مسافرت بروید؟
 

برگرفته از
قلعه‌ای شگفت‌انگیز
لینک کوتاه