کریستین بل در نقش «انزو فِراری» پایه‌گذار شرکت فِراری بازی می‌کند

نویسنده:

۱۲:۰۶:۴۰

به گزارش سایت خبری ددلاین، کریستین بل بازیگر ۴۱ ساله انگلیسی در نقش انزو فراری، کارآفرین ایتالیایی خودبزرگبین و آتشین مزاجی که برند مشهور فراری را خلق کرد ظاهر خواهد شد.

داستان این فیلم در سال ۱۹۵۷، زمانی که فراری در سال
های آخر دهه پنجاه زندگی خود بوده اتفاق میافتد:«هنگامی که شور و شوق، شکست، موفقیت و مرگ همه با هم برخورد میکنند» و
کریستین بل ۴۱ ساله در این فیلم باید ۱۵ سال پیرتر به نظر برسد.

مایکل کنِت مان کارگردان، فیلمنامه نویس و تهیه کننده آمریکایی متولد پنج فوریه سال ۱۹۴۳ است. او بارها نامزد دریافت جایزه از جشنواره های بین‌المللی شده است که شامل جایزه آکادمی بفتا، جشنواره فیلم کن و آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک می شود. از فیلم‌های مشهور او می‌توان به «شکارچی انسان»، «آخرین موهیکان»، «میامی وایس» و «پابلیک انمیز» اشاره کرد.

مایکل مان و کریستین بل آخرین بار در سال ۲۰۰۹ و فیلم «Public Enemies» با یکدیگر همکاری کردند که در آن بل نقش ملوین پرویس مأمور اف.بی.آی را بازی می‌کرد که به دنبال جان دیلینگر(با بازی جانی دپ) سارق بانکی بدنام است. مایکل مان ۱۵ سال است که در پی ساخت فیلمی بر اساس زندگی بنیان گذار فراری بوده و قبلا بر روی فیلم «Go Like Hell» که بر روی رقابت فراری با هنری فورد دوم تمرکز می‌کند کار کرده اما به نظر می‌رسد که این فیلم دیگر در دست ساخت نباشد.

این پروژه بر اساس کتاب «انزو فراری: مرد، ماشین‌ها و مسابقه‌ها» نوشته بروک یِیتس که در سال ۱۹۹۱ منتشر شد و داستان زندگی فراری، این کارآفرین ایتالیایی را بازگو می‌کند، ساخته می‌شود.
 

 

برگرفته از
کریستین بل
لینک کوتاه

دیدگاه