مسابقات عکاسی نشنال جغرافی: عکاسی از طبیعت ۲۰۱۷

نشنال جغرافی امسال نیز مسابقات عکاسی از طبیعت را برگزار کرد.

 

آخرین مهلت ارسال و ثبت تصاویر ۱۷ نوامبر اعلام شده است و به برنده نهایی جایزه ۷۵۰۰ دلاری اعطا می‌شود.

علاوه بر این جایزه نقدی، تصاویر برنده در مجله نشنال جغرفی چاپ می‌شود و عکس برتر در حساب اینستاگرام نشنال جغرافی منتشر خواهد شد.

آنچه در ادامه مشاهده می‌کنید تعدادی از تصاویر برتر هستند که در این مسابقه شرکت داده شده‌اند و سایت نشنال جغرافی آنها را منتشر کرده است.

 

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

Leave a Reply