عرضه‌ی شورولت کروت استینگری ۲۰۲۰ با قیمتی کمتر از ۶۰,۰۰۰ دلار!

زمانیکه کمپانی شورولت بالاخره از مدل جدید و موتور وسط کروت رونمایی کرد همزمان با آن اعلام کرد که این خودرو با قیمتی کمتر از ۶۰,۰۰۰ دلار روانه‌ی بازار خواهد شد و همانطور که مشخص شد این موضوع حقیقت دارد.

کمپانی شورولت به تازگی جزئیات قیمت گذاری مدل جدید C8 در قالب تریم پایه‌ی اِستینگرِی ۱LT را منتشر کرده و به گفته‌ی این کمپانی قیمت این خودرو از ۵۹,۹۹۵ دلار آغاز خواهد شد که تنها پنج دلار کمتر از ۶۰,۰۰۰ دلار می‌باشد.

این رقم همچنین شامل هزینه‌ی تحویل بار ۱,۰۹۵ دلاری نیز می‌شود. بنابراین به لحاظ تئوری می‌توانید به واقع یک شورولت کروت استینگری را با قیمتی کمتر از ۶۰,۰۰۰ دلار بخرید.

البته باید توجه داشت که این رقم بدون در نظر گرفتن آپشن‌های اضافه (و بدون محاسبه‌ی مالیات، ثبت نام،‌ و هزینه‌های فروشنده) می‌باشد.

با انتخاب ورژن ۲LT قیمت این خودرو به ۶۷,۲۹۵ دلار و در صورت انتخاب ورژن برتر ۳LT این رقم به ۷۱,۹۴۵ دلار افزایش خواهد یافت.

قدرت مورد نیاز هر سه نسخه‌ به وسیله‌ی یک موتور ۶٫۲ لیتری هشت سیلندر با توان تولید ۴۹۰ اسب بخار قدرت و ۴۶۵ پوند فوت گشتاور تامین شده که این میزان قدرت از طریق یک سیستم انتقال قدرت دو کلاج هشت سرعت به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

هر سه مدل همچنین به همراه ویژگی‌هایی مانند پنل سقف قابل برداشت، صندلی‌های چرمی برقی، ورود بدون نیاز به سوئیچ، سیستم اطلاعاتی سرگرمی مجهز به صفحه نمایش ۸ اینچی، پنل ابزاری دیجیتالی ۱۲ اینچی، و امکانات دیگر عرضه می‌شوند.

با انتخاب پکیج ۲LT امکاناتی همچون صفحه نمایش هشدار دهنده‌ی رنگی، سیستم جهت یابی، فرمان و صندلی‌های مجهز به سیستم گرمایشی (در کنار ویژگی‌های دیگر)،‌ و ارتقاء سیستم صوتی Bose از ۱۰ اسپیکر به ۱۴ اسپیکر نیز به لیست امکانات موجود در این خودرو اضافه خواهد شد.

مدل ۳LT در کنار تمامی امکانات ذکر شده از صندلی‌های GT2 دارای بالش‌های بهتر در کنار تزئینات چرمی بیشتر در داخل اتاق بهره می‌برد.

با این وجود صرف نظر از مدلی که انتخاب می‌کنید همچنان امکان اضافه کردن سیستم اگزوز پرفورمنس با قیمت ۱,۱۹۵ دلار وجود دارد که به تنفس آسان‌تر موتور و در نتیجه تولید ۵ اسب بخار و پوند فوت بیشتر و رساندن خروجی‌های موتور به ۴۹۵ اسب بخار قدرت و ۴۷۰ پوند فوت گشتاور، کمک می‌کند.

این اگزوز همچنین در پکیج پنج هزار دلاری Z51 Performance نیز در کنار ویژگی‌هایی همچون سیستم سوسپانسیون تقویت شده، دیفرانسیل الکترونیکی، اسپویلر جلویی و پشتی، ترمز‌های بزرگ‌تر، سیستم خنک کننده‌ی بهتر، و تایر‌های تابستانی Michelin Pilot Sport 4S، به کار رفته است.

علاوه بر این، امکان اضافه کردن سیستم افزایش ارتفاع قسمت جلو خودرو نیز در ازای پرداخت ۱,۴۹۵ دلار برای مدل‌های ۲LT و ۳LT وجود دارد و حتی می‌توان این قابلیت را به صورت خودکار در هزار موقعیت مکانی ذخیره شده فعال کرد.

با انتخاب تمامی این امکانات با یک قیمت ۷۸,۴۴۰ دلاری مواجه خواهید شد.

کمپانی شورولت همچنین اعلام کرد که مدل استینگری توانایی رسیدن به سرعت اوج ۱۹۴ مایل در ساعت را دارد، اگرچه این خودرو ساز آمریکایی به طور بخصوص درباره‌ی این که آیا این سرعت اوج در رابطه با هر سه مدل این خودرو صدق می‌کند یا خیر اظهار نظر نکرده است.

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید