ده برند برتر خودرو سال ۲۰۱۸ از نگاه یو اس نیوز!

یافتن بهترین خودرو می‌تواند مانند پیدا کردن سوزن در انبار کاه به نظر برسد، اما اگر تمرکز شما تنها به چند برند خودرو ساز محدود شود جست و جوی شما می‌تواند به امری آسان‌تر تبدیل شود.

کمپانی‌های خودرو زیادی در آمریکا مشغول به کار هستند اما همه برند‌ها یکسان ساخته نشده‌اند چرا که برخی از این خودروسازان دارای چندین خودرو هستند که در بخش‌های خود دارای برتری می‌باشند. عنوان برند برتر خودرو ما، خودرو سازانی که موفق به کسب بهترین امتیازات کلی برای خودرو‌های خود شده‌اند را مشخص می‌کند. این برند‌ها براساس لیست رتبه بندی خودرو جدید ما که به وسیله توافق جمعی مطبوعات بخش خودرو آمریکا برگزیده‌ شده‌ و یک ارزیابی واقع گرایانه از کیفیت، عملکرد، و ارزش برند نیز به شمار می‌رود انتخاب شده‌اند.

اما لازم به ذکر است که امتیازات داده شده توسط U.S. News می‌توانند همزمان با تهیه داده‌های جدید و تحلیل ‌آن‌ها طی زمان تغییر کند در نتیجه برای اطلاع از به روزترین امتیازات،‌ از مشاهده آخرین نقد و بررسی‌ها اطمینان حاصل کنید.

در ادامه برای اطلاع از برترین برند‌های خودرو در سال ۲۰۱۸ همراه ما باشید:

۱۰) مینی

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۱

در حال حاضر کمپانی مینی در حال فروش تنها دو مدل در بازار خودرو آمریکا است. مدل مینی کوپر ۲۰۱۸ در دو مدل هاچ بک با طراحی متمایز دو در و چهار در با شروع قیمتی از ۲۱٫۶۰۰ دلار به فروش می‌رسد. این خودرو در رتبه بندی خودرو‌های ساب کامپکت ما در جایگاهی پایین‌تر از پیشرو‌های این بخش قرار دارد. از ویژگی‌های منحصر به فرد این خودرو می‌توان به موتور‌های توربو شارژ سر زنده، هندلینگ چابک، و اندازه مناسب خیابان‌های شهری اشاره کرد. مدل مینی کوپر Clubman 2017، نسخه بزرگ شده‌ی مینی کوپر است که دارای اتاق با کیفیت به همراه فضای کافی برای پنج سرنشین و فضای حمل بار فراوان که از طریق در‌های پشتی قابل دسترس خواهد بود، می‌باشد. این خودرو در رتبه بندی خودرو‌های ساب کامپکت ما،‌ در جایگاه نیمه به پایین قرار دارد. مدل Clubman با شروع قیمت ۲۴٫۱۰۰ دلار در نمایشگاه‌های خودرو به فروش می‌رسد.

۹) هیوندا

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۱۷

کمپانی هیوندا دارای یک خط تولید خودرو جدید است که یک طیف از هیوندا اکسنت ۱۴٫۷۴۵ دلاری تا هیوندا آزِرا ۳۴٫۱۰۰ دلاری را در بر می‌گیرد. مدل اکسنت در دو ورژن سدان یا هاچ بک موجود است و در رتبه بندی خودرو‌های ساب کامپکت دارای جایگاهی نسبتا پایینی قرار دارد. مدل آزرا جایگاهی نزدیک به انتهای لیست خودرو‌های سایز بزرگ را به خود اختصاص داده است. بالاترین جایگاه‌ها در خط تولید این کمپانی را مدل محبوب هیوندا سوناتا ۲۰۱۸ که در رتبه پایین‌تر از پیشرو‌های بخش خودرو‌های سایز متوسط قرار دارد و مدل هیوندا الانترا ۲۰۱۸ که جایگاهی تقریبا در بالای بخش پر رقابت خودرو‌های کامپکت را از آن خود کرده، تشکیل می‌دهند. این خودرو ساز کره‌ای همچنین در حال عرضه مدل یونیک ۲۰۱۷ که به دو صورت تمام برقی و هیبرید ارائه می‌گردد می‌باشد. ورژن هیبرید پلاگ این یونیک نیز به زودی قابل دسترس خواهد بود. پایین‌ترین رده در خط تولید این شرکت را مدل سالخورده هیوندا ولستر ۲۰۱۷ که یک خودرو کامپکت با ظاهری اسپورت است تشکیل می‌دهد. تمامی خودرو‌های جدید محصول کمپانی هیوندا همراه با یک گارانتی پنج ساله یا شصت هزار مایلی و یک گارانتی ده ساله یا صد هزار مایلی عرضه می‌گردند.

۷) فولکس واگن (مساوی)

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۲

خط تولید خودرو جدید شرکت فولکس واگن شامل مدل‌های نمادینی مانند مدل فولکس واگن بیتل ۲۰۱۷ و فولکس واگن گلف GTI 2017 می‌شود. مدل GTI یکی از هاچ بک‌های اسپورت اصیل موجود در آمریکا بود و همچنین یکی از برترین مدل‌های لیست خودرو‌های کامپکت ما نیز به حساب می‌آید. از دیگر خودرو‌های موجود در خط تولید این شرکت می‌توان به مدل هاچ بک فولکس واگن گلف ۲۰۱۷، مدل سدان کامپکت Jetta 2017، و مدل سدان سایز متوسط جادار فولکس واگن Passat 2017 اشاره کرد. مدل گلف Sportwagon 2017 هنگامیکه در تریم Alltrack خود (که در تصویر بالا قابل مشاهده است) به سیستم دو دیفرانسیل مجهز باشد، می‌تواند جایگزینی قدرتمند برای یک شاسی بلند کامپکت به شمار برود. بیشتر مدل‌های ۲۰۱۸ کمپانی فولکس واگن توسط گارانتی پایه جدید شش ساله یا هفتاد و دو هزار مایلی این شرکت پشتیبانی می‌شوند که این طولانی‌ترین گارانتی استاندارد در صنعت خودرو به حساب می‌آید.

۷) داج (مساوی)

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۲

خودرو‌‌های قرار گرفته در خط تولید خودرو جدید کمپانی داج برای عناوین بهترین برند خودرو ما از یک مدل کوپه اسپورت سایز بزرگ، یک سدان سایز بزرگ، و سوپر اسپورتی که این بار به عنوان یک مدل ۲۰۱۸ باز نخواهد گشت، تشکیل می‌شود. تولید مدل داج وایپر ۲۰۱۷ به پایان خود رسیده و این پایانی برای راه طولانی این اتومبیل سوپر اسپورت لوکس ده سیلندر خواهد بود. اگرچه این به معنای پایان کار خودرو‌های پرفورمنس داج نیست. هر دو مدل داج چلنجر ۲۰۱۸ و داج چارجر ۲۰۱۸ برای رساندن عملکرد خود از نسبتا سریع به بیش از اندازه سریع می‌توانند به موتور‌های قدرت‌مند‌تری تجهیز شوند. در کف خط تولید این دو خودرو موتور‌های شش سیلندری قرار گرفته‌اند که قادر به تولید قدرتی برابر با ۳۰۰ اسب بخار بوده و مجهز به سیستم جفت دیفرانسیل نیز می‌باشند. اما در راس خط تولید مدل‌های چارجر و چلنجر است که داج پر سر و صدا ظاهر می‌شود. مدل‌های چارجر Hellcat و چلنجر Hellcat Widebody برای رسیدن به عملکرد حداکثر خود دارای یک موتور هشت سیلندر سوپر شارژ با خروجی قدرت سرسام آور ۷۰۷ اسب بخار می‌باشند. مدل چارجر Hellcat در مسیر رسیدن به سرعت اوج ۲۰۴ اسب بخاری خود قادر است در تنها ۳٫۷ ثانیه به سرعت صد کیلومتر در ساعت یا ۶۰ مایل در ساعت برسد. اگر این میزان قدرت نیز رضایت بخش نیست کمپانی داج همچنین در خط تولید خود یک هیولای ۸۴۰ اسب بخاری به نام چلنجر Demon در اختیار دارد که صرفا جهت مسابقات دِرَگ رِیس ساخته شده است.

۶) سوبارو

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۲۴

بسته به نظرات مختلف، قابل شناسایی‌ترین خودرو کمپانی سوبارو یکی از دو مدل پرفورمنس بالای سوبارو WRX 2018 یا مدل واگن سوبارو Outback 2018 که جایگزینی بسیار خوب برای یک خودرو شاسی بلند به شمار می‌رود می‌باشد. در رتبه بندی خودرو جدید ما شرکت سوبارو دارای چندین اتومبیل است که عملکرد خوبی در سطوح خود نشان داده‌اند. به طور مثال مدل Outback دارای جایگاهی نزدیک به راس لیست خودرو‌های واگن ما می‌باشد در حالیکه مدل سوبارو BRZ 2017 در اواسط رتبه بندی خودرو اسپورت ما قرار گرفته است. به علاوه این خودرو ساز مدل‌های هاچ بک و سدان کامپکت ایمپرِزا را نیز در کنار مدل سدان سایز متوسط لگاسی ۲۰۱۸ ارائه می‌دهد. تمامی مدل‌های کمپانی سوبارو به استثنای مدل کوپه اسپورت BRZ 2017 از سیستم دو دیفرانسیل به صورت پیش فرض بهره می‌برند. مدل BRZ تنها به همراه یک سیستم دیفرانسیل عقب متمرکز بر پرفورمنس قابل دسترس است.

۵) تویوتا

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۴۲

کمپانی تویوتا دارای یکی از وسیع‌ترین صفوف خودرو‌های جدید موجود در آمریکا می‌باشد. رهبری این صفوف را تویوتا کمری ۲۰۱۸ پرفروش با رتبه برتر خود بر عهده دارد. این خودرو که برای سال ۲۰۱۸ مجدداً طراحی شد به صورت مدل‌های سدان سایز متوسط هیبرید و بنزینی عرضه می‌شود. دیگر مدل‌های این خودرو ساز که دارای رتبه بالایی در بخش‌های مختلف هستند شامل تویوتا آوالون ۲۰۱۸ و آوالون هیبرید می‌شود که در لیست خودرو‌های سایز بزرگ جایگاه‌های برتر را از آن خود ساخته‌اند. مدل چابک تویوتا ۸۶ ۲۰۱۷ نیز در رتبه‌ای پایین‌تر از پیشگامان رتبه بندی خودرو‌های اسپورت ما قرار دارد. اگرچه مدل پریوس اولین خودرو هیبرید فروخته شده در آمریکا نبوده اما اولین تصویر ایجاد شده در ذهن مردم هنگامیکه نام هیبرید شنیده می‌شود تویوتا پریوس است. میزان مصرف سوخت محاسبه شده توسط سازمان حفاظت از محیط زیست برابر ۵۸ مایل بر گالن در شهر و ۵۳ مایل بر گالن در بزرگراه است. این خودرو همچنین در جایگاه برتر رتبه بندی رقابتی خودرو کامپکت ما قرار گرفته و موفق به دریافت عنوان بهترین خودرو هیبرید مقرون به صرفه سال ۲۰۱۷ نیز شد. مدل تویوتا یاریس iA 2018 نیز یکی از خودرو‌هایی است که در لیست خودرو‌های ساب کامپکت ما در جایگاه خوبی قرار دارد. خط تولید کنونی تویوتا شامل چندین مدل با امتیازات قابلیت اطمینان پیش بینی شده‌ی بی نقص یا نزدیک به بی نقص می‌شود که این موضوع به این معناست که هزینه طولانی مدت مالکیت خودرو‌های این برند احتمالا کمتر از بسیاری از رقبا خواهد بود. تویوتا همچنین با تجهیز کردن بیشتر خودرو‌های خود با سیستم‌های کمک راننده و ایمنی برقی پیشرفته به عنوان امکانات پیش فرض، پیشتاز در صنعت خودرو سازی است.

۴) شورولت

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۴۸

احتمالا خط تولید جدید هیچ یک از برند‌های موجود در این لیست به متنوع بودن خط تولید شرکت شورولت نخواهد بود. در میان خودرو‌های این کمپانی که دارای رتبه‌های‌ برتری هستند می‌توان به مدل ساب کامپکت سونیک و مدل کوپه اسپورت شورولت کامارو اشاره نمود. هر دو مدل سدان شورولت مالیبو و شورولت ایمپالا ۲۰۱۸ در سطوح مربوط به خود، نزدیک به جایگاه نخست قرار دارند. در رتبه بندی خودرو‌های ساب کامپکت ما مدل مقرون به صرفه، چابک، و به خوبی مجهز شده‌ی شورولت سونیک ۲۰۱۸ یکی از جایگاه‌های برتر را به خود اختصاص داده است. همچنین در رتبه بندی خودرو‌های سایز متوسط مدل‌های سدان شورولت مالیبو و مالیبو هیبرید ۲۰۱۸ با داشتن تکنولوژی سرگرمی پیشرفته و صندلی‌های پشتی جادار، رتبه‌های بالایی را از آن خود ساخته‌اند. این کمپانی همچنین مدل رتبه بالای شورلوت کامارو ۲۰۱۸ را در دو سبک بدنه کوپه و کروکی همراه با آپشن‌های پرفورمنس فراوان عرضه می‌کند. اگر به دنبال جایگزین حتی اسپورت‌تری هستید مدل شورولت کوروِت ۲۰۱۸ در جایگاهی در نیمه بالای لیست خودرو‌های اسپورت لوکس ما قرار دارد. از طرف دیگر این کمپانی مدل تمام برقی بولت ۲۰۱۸ را در میان محصولات خود دارد که یک خودرو هاچ بک مجهز به باطری با محدوده ۲۳۸ مایل است و در جایگاه سوم لیست خودرو‌های کامپکت قرار می‌گیرد. اکثر خریداران شورولت بولت واجد شرایط یک اعتبار مالیاتی فدرال خودرو برقی ۷۵۰۰ دلاری می‌شوند. تقریباً تمامی مدل‌های شورولت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اُتو، یک اتصال داده نسل چهارم LTE، یک هات اسپات وای فای همراه، و سیستم Teen Driver که به والدین امکان نظارت بر نحوه رانندگی رانندگان جدید را می‌دهد، را به صورت پیش فرض یا به عنوان آپشن قابل دسترس ارائه می‌دهند.

۳) کیا

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۵

مدل کیا سول ۲۰۱۸ دارای بیشترین امتیاز در رتبه بندی خودرو‌های کامپکت ما می‌باشد اما این خودرو تنها یکی از چندین محصول کمپانی کیا است که در بخش‌هایی که این کمپانی در آن‌ها به رقابت مشغول است دارای برتری نسبت به سایر رقبا می‌باشد. مدل کاملاً جدید کیا اِستینگِر ۲۰۱۸ به سرعت جایگاه بالایی در لیست خودرو‌های سایز کوچک لوکس ما پیدا کرد. کمپانی کیا در حال حاضر انواع مختلفی از خودرو‌های خود را در آمریکا به فروش می‌رساند شامل هاچ بک و سدان چهار در کیا ریو ۲۰۱۸ که در جایگاهی نزدیک به پیشتازان این سطح در رتبه بندی خودرو‌های ساب کامپکت ما قرار دارد نیز می‌شود. نزدیک به راس خط تولید این شرکت مدل سدان کیا کادِنزا ۲۰۱۷ قرار دارد که جایگاهی نزدیک به رتبه نخست لیست خودرو‌های سایز بزرگ ما را به خود اختصاص داده است. هر دو مدل کیا اپتیما و فورته ۲۰۱۸ به ترتیب در جایگاه یک سوم برتر لیست خودرو‌های سایز متوسط و خودرو‌های کامپکت ما قرار گرفته‌اند. کمپانی کیا نیز همانند برند خواهد خود یعنی هیوندا، تمامی خودرو‌های خود را به وسیله یک گارانتی پایه پنج ساله یا شصت هزار مایلی و یک گارانتی رانشگر ده ساله یا صد هزار مایلی پشتیبانی می‌کند.

۲) هوندا

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۶۲۵

کمپانی هوندا دهه‌‌هاست که با خودرو‌های محبوب و قابل اطمینان خود مانند سدان‌های قابل احترام آکورد و سیویک شناخته شده است. با این حال خط تولید این شرکت تنها به این دو خودرو محدود نبوده و در خط تولید این کمپانی برترین خودرو ساب کامپکت و یک مجموعه در حال رشد از خودرو‌های سوخت جایگزین یافت می‌شود. اتومبیل‌های هوندا همواره عملکرد منحصر به فردی در رتبه بندی خودرو جدید ما از خود نشان داده‌اند. خانواده گسترده هوندا سیویک ۲۰۱۸ اکنون اعضایی از جمله سبک بدنه سدان، کوپه، و هاچ بک به علاوه تریم‌های پرفورمنس Si و Type R (که در تصویر بالا قابل مشاهده است) می‌باشد. این خودرو دارای یکی از بالاترین رتبه‌ها در بخش خودرو‌های کامپکت ما است. مدل آکورد برای سال ۲۰۱۸ به طور کامل باز طراحی شده و مدل جدید جایگاهی نزدیک به رتبه نخست خودرو‌های سایز متوسط را از آن خود ساخته است. در رتبه بندی خودرو‌های ساب کامپکت ما هوندا فیت ۲۰۱۸ در رتبه نخست قرار دارد. این اتومبیل دارای یک اتاق انعطاف پذیر است که می‌تواند برای حمل ترکیبات مختلف بار و مسافرین به صورت دلخواه تنظیم گردد. گروه هوندا کلاریتی ۲۰۱۸ که به تازگی در حال ورود به بازار است از دسته خودرو‌های سوخت جایگزین بوده و شامل یک مدل پلاگ این هیبرید، یک مدل برقی مجهز به باطری، و یک مدل هیدروژنی می‌شود. این گروه در خط تولید خودرو سبز این برند به هوندا آکورد ۲۰۱۷ ملحق خواهند شد.

بهترین برند خودرو : مزدا

میانگین رتبه بندی کلی : ۸٫۶۳۳

کمپانی مزدا برای ساخت خودرو‌های کارآمد در کنار برتری در زمینه عملکرد شهرت دیرینه‌ای دارد که قابل مقایسه با رقبای مرسوم نیست. از هر شش مدلی که این کمپانی در آمریکا به فروش می‌رساند نیمی از آن را خودرو تشکیل می‌دهد که مدل محبوب مزدا MX-5 میاتا ۲۰۱۷ نیز جزئی از این سه خودرو است. مدل میاتا که جایگاه نخست رتبه بندی خودرو‌های اسپورت ما را در اختیار دارد در حال حاضر در دو سبک بدنه متفاوت عرضه می‌گردد. یک نسخه رودستر مرسوم و یک ورژن تارگا با سقف محکم جمع شدنی برقی. هندلینگ چابک از جمله ویژگی‌های شناخته شده در بازار خودرو‌های کامپکت نیست. با این حال مدل مزدا ۳ ۲۰۱۸ با هندلینگ فوق العاده خود در رتبه بندی خودرو‌های کامپکت ما با رتبه نخست فاصله کمی دارد. اما این تنها ویژگی منحصر به فرد مزدا ۳ ۲۰۱۸ نیست. این خودرو همچنین با مصرف سوخت ۲۸ مایل بر گالن در شهر و ۳۸ مایل بر گالن در بزرگراه یکی از کارآمد‌ترین مدعیان این بخش نیز به شمار می‌رود. مدل مزدا ۶ ۲۰۱۷ نیز یک اتومبیل سدان بسیار خوب در یک بخش پر رقابت است. این خودرو سدان با داشتن پویایی رانندگی‌ بی همتای خود در نیمه برتر رتبه بندی خودرو‌های سایز متوسط ما جای گرفته است. این خودرو نیز همانند همتای خود یعنی مزدا ۳، نسبت به بسیاری از رقبا دارای مصرف سوخت بسیار تاثیر گذاری می‌باشد.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید