بهترین خودرو‌های سال ۲۰۱۸ از نگاه یو اس نیوز!

سال جدید، خودرو جدید. اگر این موضوع شعار شما برای سال ۲۰۱۸ است جای درستی را انتخاب کردید. ما برای پیدا کردن بهترین بهترین‌های سال ۲۰۱۸ به جست و جو در رتبه‌ بندی‌های خودرو‌ها، شاسی بلند‌ها، و تراک‌های خود پرداخته‌ایم. برای ایجاد این لیست ما تمامی خودرو‌های سال ۲۰۱۷ را مد نظر قرار دادیم و همچنین تعداد کل هفته‌هایی که هر یک در بخش مربوط به خود در رتبه یک قرار داشته‌اند را محاسبه کردیم. مدل‌هایی که بیشترین مدت را در رتبه برتر کلاس‌های مربوط به خود گذرانده‌اند موفق به حضور در لیست شدند. رتبه بندی خودرو جدید ما بر اساس نظر جمعی مطبوعات دنیای خودرو و داده‌های قابلیت اطمینان و ایمنی شخص ثالث تعیین می‌گردد. عواملی از جمله عملکرد، فضا داخلی، امتیاز دهی منتقدین، ایمنی و قابلیت اطمینان امتیاز کلی یک خودرو را مشخص می‌کند. ما این امتیازات را در فرمولی که بر اساس اولویت‌های مشتریان هنگام خرید خودرو جدید ایجاد شده با یکدیگر ترکیب می‌کنیم. به عنوان نتیجه کار یک امتیاز کلی از یک تا ده برای هر خودرو مشخص می‌گردد. در ادامه با ما برای شناخت بهترین خودرو‌های دنیای خودرو در تمامی بخش‌ها همراه باشید:

بهترین خودرو : هوندا فیت ۲۰۱۸

بهترین خودرو مقرون به صرفه ساب کامپکت ۲۰۱۷ به عنوان یک خودرو با عملکرد بالا در رتبه بندی ما بار دیگر با مدل ۲۰۱۸ وارد می‌شود. مدل ۲۰۱۸ هوندا فیت تقریبا تمام سال را در رتبه یک کلاس خودرو‌های ساب کامپکت گذراند. مدل‌های باز طراحی شده تویوتا کمری ۲۰۱۸ و تویوتا اوِلون ۲۰۱۸ نیز تجربه صدر نشینی در بخش‌های خود را داشته‌اند اما مدل فیت جایگاه خود به عنوان برترین خودرو ساب کامپکت را بیش از هر یک از دو سدان تویوتا حفظ کرده است. این خودرو برای مدل ۲۰۱۸ در کنار یک ورژن اسپورت جدید از چندین به روز رسانی‌ دیگر نیز بهره می‌برد.

هوندا فیت امسال با بکار گیری از قابلیت‌های اپل کار پلی و اندروید اتو و همچنین دکمه ولوم صدا، پکیج درخشان خود را بیش از پیش بهبود بخشیده است. کمپانی هوندا در مدل ۲۰۱۸ فیت ویژگی صندلی جادویی خلاقانه را که در مدل ۲۰۱۷ شاهد آن بودیم دست نخورده باقی گذاشته است. سیستم صندلی‌ جادویی به صندلی‌های عقب امکان حرکت برای حمل انواع مختلف بار را می‌دهد. با خم شدن صندلی‌ها فضای حمل بار بسیار زیاد ۵۲٫۷ فوت مکعب فراهم می‌گردد. این فضا بیشتر از فضای حمل باری است که در برخی شاسی بلند‌های ساب کامپکت می‌توان یافت.

بهترین خودرو لوکس : آئودی ۲۰۱۸ A6

مدل A6 کمپانی آئودی طی سال گذشته در رقابتی تنگاتنگ با همتای خود یعنی مرسدس بنز کلاس E در بالای لیست خودرو سایز متوسط ما قرار داشته است. در حالیکه کلاس E که به تازگی مورد طراحی دوباره قرار گرفت جایگاه نخست را در اوایل سال ۲۰۱۷ از آن خود نمود اما صدر نشین این لیست از اواخر ماه آگوست آئودی A6 بوده که باعث می‌شود تا برتری در این بخش از آن این سدان سایز متوسط شود. آئودی A6 که یک خودرو با عملکرد همیشه بالا بوده، به عنوان فینالیست جایزه بهترین خودرو سایز متوسط لوکس برای خانواده نامیده شد و از آنجا که امتیاز کلی این خودرو امتیاز ۹ از ۱۰ بوده که یکی از بالاترین امتیازات در میان تمامی خودرو‌های لیست ما می‌باشد، احتمالا برای سال ۲۰۱۸ نیز عناوین دیگری را از آن خود کند.

همانطور که از یک خودرو آئودی انتظار می‌رود مدل A6 ترکیب تحسین بر انگیزی از لوکس بودن و پرفورمنس را ارائه می‌دهد. چنانکه با انتخاب هر یک موتور‌های ۴، ۶، و ۸ سیلندر با نیروی پیشران قدرمندی مواجه خواهید شد. همچنین چابکی فوق العاده A6 در پیچ و خم‌های جاده می‌تواند باعث ایجاد جذابیت در رفت و آمد‌های روزانه شما شود. این خودرو همچنین با مصرف ۲۵ مایل بر گالن در شهر و ۳۴ مایل بر گالن در بزرگراه در ورژن مجهز به موتور پایه، برای کلاس خود دارای مصرف سوخت بهینه‌ای می‌باشد. این خودرو ساز آلمانی همچنین برای اتاق‌های سطح بالای خود نیز اسم و رسمی به هم زده و مدل A6 نیز اتاق با کیفیت بالا، طراحی چشم گیر، صندلی‌های راحت و جادار در هر دو ردیف، و با مجهز بودن به یکی از کاربردی‌ترین سیستم‌های سرگرمی در بازار بی شک از این قاعده مستثنی نیست.

بهترین شاسی بلند : هوندا ۲۰۱۸ CR-V

هوندا CR-V که با جوایز نیز ناآشنا نیست، بعد از جایگیری در رتبه نخست رتبه بندی شاسی بلند کامپکت ما در تمامی هفته‌های سال ۲۰۱۷، عنوان شاسی بلند سال را نیز از آن خود نمود. حتی رقبایی همچون مدل Terrein کمپانی جنرال موتورز و Tiguan شرکت فولکس واگن نیز با این وجود که به طور کامل مورد باز طراحی کامل قرار گرفتن توانایی پایین کشیدن CR-V از جایگاه نخست این رتبه بندی را نداشتند. این خودرو در سال ۲۰۱۷ همچنین موفق به دریافت سه جایزه دیگر نظیر بهترین خودرو شاسی بلند کامپکت برای خانواده‌ها، بهترین شاسی بلند کامپکت برای خانواده‌ها، و بهترین خودرو جدید برای نوجوانان نیز شد. اگرچه این خودرو این خودرو فاقد به روز رسانی چشمگیری برای سال ۲۰۱۸ است اما CR-V به احتمال زیاد مدعی اصلی برای افتخارات بیشتر در سال پیش رو خواهد بود.

ویژگی‌هایی از جمله ایمنی و کارایی اغلب برای خریداران خودرو‌های شاسی بلند دارای اولویت بیشتری است که هوندا CR-V به راحتی این ویژگی‌ها را در اختیار مشتریان خود قرار می‌دهد. این خودرو برای سال ۲۰۱۸ موفق به دریافت پنج ستاره ایمنی کل از سوی آژانس ملی مدیریت ایمنی ترافیک بزرگراه‌ها شده و همچنین عنوان انتخاب ایمنی برتر را نیز از سوی موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها دریافت نموده است. در داخل، شاسی بلند کامپکت هوندا فضا حمل باری در بالاترین سطح را در کنار صندلی‌‌های راحت و جادار در هر دو ردیف ارائه می‌دهد. به علاوه، بعد از طراحی دوباره این خودرو در سال ۲۰۱۷، مواد بکار رفته در اتاق CR-V بیش از حد انتظار برای این بخش می‌باشد. این خودرو در جاده نیز سواری نرم و قدرت بسیار زیادی را در تمامی موقعیت‌های رانندگی رایج ارائه می‌دهد که این موضوع می‌تواند به کاهش استرس در مسافرت‌های جاده‌ای خانوادگی طولانی مدت کمک کند.

بهترین شاسی بلند لوکس : آئودی ۲۰۱۸ Q5

مدل آئودی Q5 که برای مدل ۲۰۱۸ مورد طراحی دوباره قرار گرفت در بخش‌هایی از جمله شاسی بلند کامپکت لوکس، شاسی بلند کراس اور لوکس، و شاسی بلند دو ردیفه لوکس موفق به تصاحب جایگاه نخست شده است. این خودرو رقابت دشواری را با همتای محبوب و گران قیمت خود یعنی پورشه ماکان و تازه وارد این عرصه یعنی جگوار F-Pace تجربه نموده است. نظرات درخشان و همچنین امتیازات ایمنی بی نظیر Q5، روی هم رفته امتیاز کلی ۹٫۴ از ده را نصیب این خودرو کرده‌اند. این بالاترین امتیاز در میان تمامی خودرو‌ها در وبسایت ما می‌باشد که با امتیازات داده شده به مدل S تسلا ۲۰۱۷ و مدل باز طراحی شده هوندا اودیسه ۲۰۱۸ برابری می‌کند.

مهم‌ترین نقطه قوت Q5 موتور قدرتمندیست که در زیر کاپوت این خودرو نهفته است. کافیست پای خود را روی پدال فشار داده تا موتور پایه ۲ لیتری چهار سیلندر توربو شارژ آن با خروجی قدرت ۲۵۲ اسب بخاری خود، سواری صبحگاهی شما را در پیچ و خم‌های جاده روحیه بخشد. با این حال اگر به دنبال هیجان بیشتر هستید مدل باز طراحی شده تیون شده SQ5 2018 با موتور سه لیتری شش سیلندر توربو شارژ دو قلو خود با قدرت ۳۵۴ اسب بخار قطعا شما را راضی خواهد نمود.

بهترین تراک‌ها : فورد F-150 2018 و هوندا ریدج لاین ۲۰۱۸ (مساوی)

برای عنوان بهترین تراک سال ۲۰۱۸ دو تراک به رقابت با یکدیگر پرداختند که حاصل این تقابل به مساوی انجامید. هر دو مدل فورد F-150 2018 و هوندا ریدج لاین ۲۰۱۸ بیشتر هفته‌های سال را در بخش‌های مربوط به خود در رتبه نخست مساوی کرده‌اند. مدل فورد F-150 برای سال ۲۰۱۸ شاهد یک طراحی دوباره بوده و میزبان به روز رسانی‌های زیادی از جمله استایل مدرن و آپشن موتور قدرت‌مند‌تر و بهینه‌تر بوده است. یک از امکانات خوبی که در تمامی مدل‌های F-150 به صورت پیش فرض موجود است دوربین دید در پشت به همراه سیستم دستیار دینامیک گیره پشت خودرو می‌باشد. این سیستم با استفاده از یک صفحه نمایش در داخل اتاق، به شما امکان تنظیم گیره خودرو با ترِیلر را می‌دهد.

کمپانی هوندا برای مدل سال ۲۰۱۷ بار دیگر مدل ریدج لاین را معرفی نمود و این ورژن جدید نیاز‌های آن دسته از خریداران خودرو‌های تراک که نگرانی‌های بیشتری در رابطه با کارآمد بودن و عملکرد خودرو در سواری‌ روزمره نسبت به بکسل کردن یا رانندگی آف رود دارند را تامین می‌کند. اگرچه این خودرو به سر سختی گزینه‌های دیگر موجود در بازار نیست اما این تراک سواری نرم و خودرو مانندی را در کنار آپشن‌های فضای انبار تخت مانند و درون اتاقی را برای مشتریان خود فراهم می‌کند. این خودرو همچنین نسبت به عموم نمونه‌های موجود در این بخش دارای امکانات ایمنی فعال بیشتری مانند سیستم ترمز خودکار و سیستم کمک به حفظ خودرو در مسیر می‌باشد. تمامی این ویژگی‌ها هوندا ریدج لاین را به جایگاه نخست رتبه بندی پیکاپ تراک کامپکت ما سوق می‌دهند.

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید