مناسب‌ترین خودرو‌ها برای رفت و آمد‌های روزانه از نگاه یو اس نیوز! (قسمت اول)

بهترین خودرو برای رفت و آمد‌های روزانه دارای چه ویژگی‌هایی است؟

اگر عمدتاً هر روز از خودرو خود برای رانندگی تا محل کار از منزل و یا بالعکس استفاده می‌کنید خودرو‌ی شما احتمالاً به یک فضای زندگی اضافی تبدیل خواهد شد.

علاوه بر این به احتمال زیاد آن را با اقلامی که ممکن است در مواقع ضروری به آن نیاز داشته باشید پر کرده‌اید و همچنین سیستم اطلاعاتی – سرگرمی خودرو شما به عنوان صفحه نمایش اضافه‌ای که برای ارتباطات و رسانه مورد استفاده قرار می‌گیرد عمل می‌کند. امروزه تعداد دفعات رفت و آمد بسیاری از افراد در حال افزایش است و بنابراین داشتن خودرویی که راحتی فراوان، امکانات داخلی جذاب، و فضای حمل بار کافی را ارائه می‌دهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین فاکتور‌هایی از جمله قیمت مناسب و مکانیزم تولید و انتقال قدرت بهینه به لحاظ مصرف سوخت نیز از عوامل اصلی خرید خودرو محسوب می‌شوند. تمامی خودرو‌ها و شاسی بلند‌هایی که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت همگی کمتر از ۳۵٫۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده و به سیستم انتقال قدرت اتوماتیک تجهیز شده‌اند. در واقع بسیاری از خودرو‌های موجود در این مطلب قیمتی در حدود ۲۰٫۰۰۰ دلار داشته و بسیاری حتی کم هزینه‌تر خواهند بود. به علاوه، تمامی مدل‌های لیست ما دارای حداقل راندمان سوخت ۳۰ مایل بر گالن هستند و امتیازات اختصاص داده شده به این خودرو‌ها از سوی وبسایت یو اس نیوز در زمینه‌ی راحتی، امکانات، و فضای حمل بار نیز بسیار چشمگیر می‌باشند. لازم به ذکر است که امتیازات و رتبه بندی‌های وبسایت یو اس نیوز احتمالاً طبق یک مبنای منظم تغییر کنند. این موضوع به این دلیل است که ما به طور مرتب نقد و بررسی‌های خود را بر اساس داده‌ها و نظرات جدید متخصصین که از سوی خبرنگاران صنعت خودرو منتشر می‌شوند، به روز رسانی می‌کنیم. لذا به یاد داشته باشید که امتیازات ذکر شده در این مطلب ممکن است با امتیازات موجود در رتبه بندی‌های ما مغایرت داشته باشند. با ما همراه باشید تا بیش از پیش از بهترین خودرو‌ها برای رفت و آمد‌های روزانه مطلع شوید :

۲۶) شورولت مالیبو ۲۰۱۸

قیمت : ۲۱٫۶۸۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۰ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۲

عملکرد چشمگیر شورولت مالیبو در آزمایشات تصادف و به همراه داشتن سابقه‌ای طولانی در کسب نمرات عالی در زمینه‌ی قابلیت اطمینان آن را به انتخابی عاقلانه تبدیل می‌کند. این خودرو علاوه بر ارائه‌ی فضای پای فراوان در صندلی‌های پشتی و همچنین فضای حمل بار مناسب، دارای فضای کافی برای حمل پنج سرنشین نیز می‌باشد. مدل پایه‌ی این خودرو به همراه با یک موتور ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر توربو شارژ با راندمان سوخت بالا عرضه می‌گردد. شورولت مالیبو ۲۰۱۸ همچنین از یک سیستم استریو پایه نیز برخوردار است اما در صورت انتخاب هر مدلی بالاتر از ورژن پایه، از امکاناتی از جمله سیستم اطلاعاتی – سرگرمی به همراه پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو و همچنین یک وای فای هات اسپات بهره مند خواهید شد.

۲۵) شورولت سونیک ۲۰۱۸

قیمت : ۱۸٫۴۲۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۰ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۱

تمامی مدل‌های سونیک به یک دستگاه ارتباطی لمسی و کاربر پسند با قابلیت پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کار پلی و یک وای فای هات اسپات مجهز هستند. این خودرو سدان علیرغم اندازه‌ی کوچک خود دارای فضای حمل بار بسیار خوبی بوده و در صورتیکه خواهان فضای بیشتری هستید امکان انتخاب ورژن هاچ بک این خودرو نیز وجود خواهد داشت. علاوه بر این، صندلی‌های جلویی این خودرو نیز در میان راحت‌ترین‌ها در کلاس خود قرار می‌گیرند. این مدل همچنین در حالیکه دارای هندلینگ چابکی برای رانندگی در شهر می‌باشد، سواری نرمی را نیز در بزرگراه ارائه می‌دهد. برای برخورداری از بهترین راندمان سوخت در شورولت سونیک خود مستلزم ارتقاء به ورژن LT که مجهز به یک موتور چالاک ۱٫۴ لیتری توربو شارژ است، خواهید بود. برای رسیدن به این مهم همچنین باید این خودرو را از سیستم انتقال قدرت خودکار نیز بهره مند سازید.

۲۴) مزدا ۳ ۲۰۱۸

قیمت : ۱۹٫۱۴۵ دلار

راندمان سوخت : ۳۱ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۲

تنها با انتخاب آپشن سیستم انتقال قدرت اتوماتیک در مزدا ۳ ۲۰۱۸ از راندمان سوخت بسیار مناسبی برخوردار خواهید شد. علاوه بر این، نیروی این خودرو نیز توسط یک موتور چهار سیلندر با توان تولید ۱۵۵ اسب بخار قدرت تامین می‌گردد. مزدا ۳ همچنین یکی از پویا‌ترین تجربه‌های سواری در کلاس خود را ارائه داده و برای جذب بیشتر ناهمواری‌های جاده‌ای نیز می‌توان روی سیستم سوسپانسیون این خودرو حساب کرد. ویژگی‌هایی از جمله صندلی‌های جلویی راحت و مجهز و همچنین وجود فضای کافی در صندلی‌های پشتی برای سرنشینان بالغ،‌ مزدا ۳ را به یک خودرو همه‌ی کاره‌ی مناسب برای رفت و آمد‌های روزانه تبدیل می‌کنند. به علاوه، این خودرو دارای یکی از زیبا‌ترین اتاق‌ها در رتبه بندی‌‌های خودرو کامپکت ما بوده و به همراه یک صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی با پاسخگویی بالا عرضه می‌گردد.

۲۳) کیا ریو ۲۰۱۸

قیمت : ۱۴٫۹۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۲

هندلینگ چابک، تکنولوژی داخلی کاربر پسند، و قیمت پایین کیا ریو ۲۰۱۸ که مجدداً‌ به طور کامل طراحی شده آن را به خودرویی مناسب برای رفت و آمد‌های روزانه تبدیل می‌کنند. در حالیکه این مدل در مقایسه با برخی رقبا تنومند‌تر است اما در عین حال سواری نرمی را در بزرگراه فراهم می‌کند. علاوه بر این، موتور چهار سیلندر پرانرژی این خودرو دارای راندمان سوخت بالایی نیز می‌باشد. کیا ریو به عنوان یک مدل ساب کامپکت خودرو جاداری بوده، از یک صندلی راحت با قابلیت تنظیم بالا در قسمت راننده برخودار است، و فضای زیادی را برای افراد بلند قد در صندلی‌های پشتی فراهم می‌کند. این خودرو سدان همچنین دارای فضای حمل بار بسیار خوبی بوده که فضای ارائه شده در ورژن هاچ بک این خودرو حتی بهتر نیز خواهد بود. کیا ریو ۲۰۱۸ به طور استاندارد به همراه یک صفحه نمایش لمسی ۵ اینچی عرضه می‌شود اما با این حال یک سیستم پیشرفته‌تر با قابلیت پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کار پلی نیز به عنوان آپشن قابل خرید خواهد بود.

۲۲) هیوندا سوناتا اِکو ۲۰۱۸

قیمت : ۲۲٫۶۵۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۱ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۵

کمپانی هیوندا به وسیله‌ی استایل به روز شده، سیستم سوسپانسیون جدید، و امکانات تکنولوژی و کمک راننده اضافه، مدل سوناتا را برای سال ۲۰۱۸ به روز ساخته است. در ساخت این خودرو از بین ویژگی‌های راحتی و عملکرد،‌ اولویت با راحتی بوده که همین موضوع آن را به خودرویی بسیار مناسب برای رانندگی روزانه بدل کرده است. ویژگی‌هایی از جمله صندلی‌های راحت،‌ صندوق عقب بزرگ، و صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی از عوامل افزایش قیمت این خودرو محسوب می‌شوند. همچنین قابلیت‌هایی مانند پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کار پلی، سیستم هشدار دهنده برخورد از پشت به هنگام حرکت رو به عقب، سیستم نظارت بر نقطه کور و سیستم کمک به تغییر مسیر به صورت پیش فرض در هیوندا سوناتا ۲۰۱۸ وجود خواهند داشت. مدل اکو این خودرو بهترین راندمان سوخت را فراهم کرده و در مقایسه با مدل پایه سوناتا تنها ۶۰۰ دلار گران‌تر است. علاوه بر این، هیوندا سوناتا ۲۰۱۸ به یک موتور چهار سیلندر توربو شارژ با توان تولید ۱۷۸ اسب بخار قدرت مجهز است که خروجی قدرت این موتور از طریق یک سیستم انتقال قدرت اتوماتیک دو کلاج هفت سرعت به چرخ‌ها منتقل می‌شود.

۲۱) فولکس واگن جِتا ۲۰۱۸

قیمت : ۱۹٫۶۴۵ دلار

راندمان سوخت : ۳۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۲

علیرغم قرار گرفتن مدل جتا کمپانی فولکس واگن در پایین رتبه بندی خودرو‌های کامپکت ما، این خودرو تمامی ویژگی‌های یک خودرو مناسب رفت و آمد‌های روزانه را دارا می‌باشد. این خودرو از ویژگی‌هایی از جمله فضای حمل بار فراوان، صندلی‌های راحت، و یک سیستم اطلاعاتی – سرگرمی کاربر پسند برخوردار می‌باشد. البته صفحه نمایش پایه‌ی به کار رفته در این خودرو فاقد اندازه‌ای بزرگ بوده اما می‌توانید آن را به یک صفحه نمایش بزرگ‌تر با قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو ارتقاء دهید. در صورتیکه این خودرو را به آپشن سیستم انتقال قدرت اتوماتیک مجهز کنید، این سیستم در کنار موتور پایه‌ی چهار سیلندر توربو شارژ این خودرو از راندمان سوخت بسیار مناسبی برخوردار خواهد شد. مدل جتا همچنین همانند بسیاری از خودرو‌های کامپکت کنونی، سواری راحت و اسپورتی را ارائه می‌دهد.

۲۰) سوبارو ایمپِرِزا ۲۰۱۸

قیمت : ۱۹٫۴۹۵ دلار

راندمان سوخت : ۳۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۴

برای اطمینان از داشتن بهترین راندمان سوخت ممکن در سوبارو ایمپرزا ۲۰۱۸ نیازمند تجهیز خودرو خود به آپشن سیستم انتقال قدرت اتوماتیک خواهید بود. این خودرو دارای یک موتور چهار سیلندر کم قدرت بوده و به طور پیش فرض به همراه سواری دو دیفرانسیل عرضه خواهد شد. در حالیکه رقبای سوبارو ایمپرزا قدرتی بیشتر را ارائه می‌دهند اما این خودرو ایمن، جادار و کاربردی خواهد بود. به علاوه، این خودرو فاقد قیمت بالایی بوده و همراه با امکانات پیش فرض زیادی مانند پخش صوتی بلوتوث، صفحه نمایش لمسی ۶٫۵ اینچی، و پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو به بازار عرضه می‌گردد. با انتخاب ورژن هاچ بک فضای حمل بار این خودرو دچار افزایش خواهد شد، اما راندمان سوخت نیز اندکی تقلیل می‌یابد.

۱۹) کیا اپتیما ۲۰۱۸

قیمت : ۲۴٫۳۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۱ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۶

کمپانی کیا به وسیله‌ی امکانات پیش فرض جدیدی از جمله صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، سیستم هشدار دهنده برخورد در هنگام حرکت رو به عقب، سنسور‌های پارک پشتی‌، و سیستم نظارت بر نقطه کور، به بهبود مدل اپتیما برای سال ۲۰۱۸ پرداخته است. ورژن LX 1.6T کیا اپتیما کم مصرف‌ترین آپشن این خودرو محسوب می‌شود و مجهز به امکانات اضافه‌ای مانند صندلی راننده قابل تنظیم به صورت برقی در ده حالت و صندلی‌های دارای روکش چرمی می‌باشد که رانندگان روزانه قدردان آن‌ها خواهند بود. تمامی پنج سرنشین کیا اپتیما با صندلی‌های راحت و جادار مواجه خواهند شد و علاوه بر این فضای حمل بار این خودرو نیز فراوان خواهد بود. این خودرو همچنین از سوی موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها موفق به دریافت عنوان انتخاب ایمنی برتر پلاس نیز شده است.

۱۸) هوندا ۲۰۱۸ CR-V

قیمت : ۲۷٫۰۵۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۰ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۸

هوندا CR-V 2018 موفق به دریافت عناوین مقرون به صرفه‌ترین شاسی بلند کامپکت و بهترین شاسی بلند کامپکت خانوادگی شد. نیازی به گفتن نیست که هوندا CR-V به عنوان خودرویی فوق العاده، برای رفت و آمد‌های روزانه بسیار مناسب است. با انتخاب ورژن EX که مجهز به یک موتور ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر توربو شارژ است از بهترین راندمان سوخت در ازای پایین‌ترین شروع قیمت برخوردار خواهید شد. شهرت این خودرو در زمینه‌ی ایمنی و قابلیت اطمینان،‌ اتاق با کیفیت،‌ و فضای حمل بار و سرنشین فراوان تنها برخی از ویژگی‌های برجسته‌ی CR-V محسوب می‌شوند. از امکاناتی که به صورت پیش فرض در مدل EX ارائه می‌شوند می‌توان به سیستم اطلاعاتی – سرگرم مجهز به صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، مونروف،‌ استارت از راه دور، صندلی‌های جلویی مجهز به سیستم گرمایشی،‌ صندلی‌ راننده‌ی قابل تنظیم در ۱۲ حالت به صورت برقی، و چندین امکانات تکنولوژی کمک راننده پیشرفته اشاره کرد.

۱۷) هوندا آکورد ۲۰۱۸

قیمت : ۲۳٫۵۷۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۳ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۳

مدل پایه‌ی هوندا آکورد که به طور کامل بازطراحی شده، به همراه موتور چهار سیلندر توربو شارژ خود با خروجی قدرت ۱۹۲ اسب بخار و همچنین یک سیستم انتقال قدرت اتوماتیک، راندمان سوخت چشمگیری را ارائه می‌کند. این خودرو همچنین صندلی‌‌های جلویی راحت، فضای پا قابل توجه در صندلی‌های پشتی، و یک صندوق عقب بزرگ را برای صاحبان خود به ارمغان می‌آورد. تمامی مدل‌های هوندا آکورد به سیستم Honda Sensing System مجهز هستند که شامل لیست بلندی از تکنولوژی‌های ایمنی کنشی مانند سیستم کروز کنترل منطبق شونده، سیستم هشدار دهنده‌ی برخورد از جلو،‌ سیستم ترمز گیری کاهش برخورد می‌شود. با این حال برای دستیابی به امکانات مطلوبی مانند یک صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی، پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کار پلی، سیستم شارژ دستگاه بی‌سیم، و وای فای هات اسپات مستلزم ارتقاء این خودرو به مدلی بالاتر از ورژن پایه خواهید بود.

۱۶) کیا فورته ۲۰۱۸

قیمت : ۱۷٫۹۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۵

مدل فورته کمپانی کیا در کنار پنج صندلی‌ راحت و صندوق عقب جادار دارای یکی از زیبا‌ترین اتاق‌ها در رتبه بندی‌های خودرو‌ کامپکت ما است. موتور پایه چهار سیلندر این خودرو با خروجی قدرت ۱۴۷ اسب بخاری خود برنده‌ی هیچ مسابقه‌ای نخواهد شد اما زمانیکه به آپشن سیستم انتقال قدرت اتوماتیک متصل باشد با راندمان سوخت بالایی همراه خواهد بود. با این که کیا فورته پایین‌تر از بسیاری از مدل‌های موجود در این مطلب قیمت گذاری شده اما به همراه امکانات پیش فرض چندانی نیز عرضه نمی‌گردد. به طوریکه برای دریافت امکاناتی مانند دوربین دید پشت و یک سیستم اطلاعاتی – سرگرمی با قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو باید به سراغ ورژنی بالاتر از مدل پایه بروید. کیا فورته به همراه ضمانتنامه‌ای در سطح بهترین‌های این صنعت عرضه می‌شود و از آنجاییکه بخشی از نسلی است که امتیازات بالایی در زمینه‌ی قابلیت اطمینان پیش بینی شده دریافت می‌کند، موفق به کسب عنوان انتخاب ایمنی برتر پلاس از سوی موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها (IIHS) شده است.

۱۵) هیوندا اکسِنت ۲۰۱۸

قیمت : ۱۵٫۹۹۵ دلار

راندمان سوخت : ۳۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۳

ویژگی‌هایی مانند فضای داخلی باکیفیت، صندلی‌های جادار، و فضای صندوق عقب چشمگیر، همگی باعث شده تا هیوندا اکسنت که برای سال ۲۰۱۸ مجدداً به طور کامل طراحی شده، به انتخابی عاقلانه برای رانندگان روزانه تبدیل شود. به علاوه،‌ این خودرو حتی با وجود اضافه شدن آپشن سیستم انتقال قدرت اتوماتیک که باعث افزایش راندمان سوخت خواهد شد همچنان خودرو ارزان قیمتی محسوب می‌شود. هیوندا اکسنت همچنین دارای هندلینگ مناسبی بوده و سواری نسبتاً نرمی را نیز فراهم می‌کند. موتور چهار سیلندر موجود در این خودرو که توان تولید ۱۳۰ اسب بخار قدرت را دارد به احتمال زیاد برای بیشتر موقعیت‌های رانندگی کفایت می‌کند. از امکاناتی که در مدل پایه‌ی این خودرو قابل رویت است می‌توان به دوربین دید پشت، بلوتوث، و یک صفحه نمایش لمسی ۵ اینچی اشاره کرد. در صورتیکه تصمیم به خرید ورژنی بالاتر از مدل پایه بگیرید، صاحب یک سیستم اطلاعاتی – سرگرمی مجهز به صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی با قابلیت پشتیبانی از اندروید اتو و اپل کار پلی خواهید شد.

۱۴) ۲۰۱۸ GMC Terrain Diesel

قیمت : ۳۱٫۶۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۶

دریافت بهترین راندمان سوخت در مدل Terrain کمپانی GMC به معنای انتخاب تریم SLE Diesel به همراه سواری دیفرانسیل جلو خواهد بود. این خودرو به طور از پیش تعیین شده به همراه یک موتور دیزلی چهار سیلندر توربو شارژ جدید با خروجی قدرت ۱۳۷ اسب بخار و امکانات اضافی فراوانی از جمله صندلی راننده‌ی قابل تنظیم به صورت برقی، صندلی‌های جلویی مجهز به سیستم گرمایشی، استارت از راه دور، و درب صندوق عقب برقی عرضه می‌گردد. مدل Terrain همچنین قابلیت مانور پذیری عالی و کیفیت سواری بالایی را نیز ارائه می‌دهد. این خودرو علیرغم اندازه‌ی کوچک خود فضای حمل بار بسیار مناسب و صندلی‌های جاداری را در هر دو ردیف به همراه خواهد داشت. علاوه بر این تمامی مدل‌های Terrain به همراه امکانات پیش فرضی از جمله سیستم ایمنی Teen Driver کمپانی جنرال موتورز، دوربین دید پشت، وای فای هات اسپات، صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، و قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو روانه بازار خواهند شد.

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید