دنیایی سردتر از یخ!

دمای اواسط زمستان نیمکره شمالی را حسابی سرمازده کرده است و بیشتر امریکای شمالی هم اکنون در حال انجماد عمیق است.

صبح دیروز بیشتر ۵۰ ایالت امریکا دمایی پایین‌تر از حد انجماد داشتند. برخی از مردم این فرصت را مغتنم شمرده و از این شرایط منجمدکننده جوی برای اسکی کردن یا ماهیگیری استفاده کردند یا حتی افرادی ترجیح دادند مثل خرس‌های قطبی در آب شیرجه بزنند. اما در این میان، عده دیگری از مردم به سختی با این شرایط کنار آمده و سرمای هوا زندگی آنها را با چالش‌های زیادی رو به رو کرده است.

ساحل شرقی ایالات متحده برای رویارویی با طوفان وحشتناکی به نام طوفان بمب یا bomb cyclone کم‌کم خود را آماده می‌کند.در این مطلب، تصاویری منجمدکننده از این منطقه شمالی را برای شما آماده کردیم.

با فوت‌وفن همراه باشید اما مواظب باشید یخ نزنید.

 

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید