خداحافظی با منوهای کاغذی

تغییرات سبک زندگی باعث شده این روزها بسیاری از ما فرصت زیادی برای آشپزی نداشته باشیم. به‌خصوص اگر ساکن شهرهای بزرگ باشید حتماً کمبود وقت را در طول روز تجربه می‌کنید. گاهی هم بعد از انجام فعالیت‌های روزانه انرژی چندانی برای پخت‌وپز باقی نمی‌ماند. علی‌رغم اینکه هنوز بسیاری از ما غذاهای خانگی را ترجیح می‌دهیم، گاهی فرصتی برایمان باقی نمی‌ماند. این روزها سامانه‌های آنلاین بخش بزرگی از این مشکل را جبران کرده‌اند و بسیاری از وظایف روزمره را از دوش ما برداشته‌اند. بسیاری از نیازهای ما حالا بدون مراجعه حضوری به فروشگاه‌ها و مراکز خدماتی تأمین می‌شود.

سفارش آنلاین غذا و حتی سفارش صبحانه هم یکی از امکان‌هایی است که علاوه بر صرفه‌جویی در وقت، تنوع بیشتر را پیش رویمان می‌گذارد و ما را از شناسایی تک‌تک رستوران‌های اطراف و نگه‌داشتن منوهای آن‌ها بی‌نیاز کرده است. ریحون سامانه سفارش آنلاین غذا با بیش از ۲۰۰۰ رستوران امکان سفارش غذا در تبریز ، تهران، کرج، مشهد و اصفهان را فراهم کرده است؛ حالا خبر خوب این که امکان سفارش غذا در شیراز هم فراهم شده است؛ به کمک ریحون شما می‌توانید موقعیت خودتان را روی سایت یا اپلیکیشن مشخص کنید و فهرستی از رستوران‌هایی که در محدوده موردنظر شما خدمات ارائه می‌کنند مشاهده کنید. بعد با توجه به علایق خود مناسب‌ترین رستوران را انتخاب کنید و غذایتان را سفارش بدهید. با این امکان، دیگر هیچ نیازی به منوهای متعدد کاغذی که به‌روز نمی‌شوند و در طول زمان فرسوده می‌شوند نخواهید داشت. در عوض همه منوها را یکجا در اختیاردارید.

تنوع رستوران‌ها در سامانه ریحون باعث شده است دست یافتن به خواسته افراد مختلف برای سفارش دادن غذای سالم، خانگی، غذای فوری، غذاهای سرد و گرم و انواع آن‌ها به‌سادگی فراهم باشد. حالا تنوع رستوران‌ها در یک قاب کمک می‌کند هر غذایی که دوست دارید تهیه کنید، بدون آنکه مجبور باشید چشم‌بسته رستوران‌ها را انتخاب کنید. چراکه به‌راحتی می‌توانید میزان امتیاز هر رستوران را مشاهده کنید و متوجه شوید کاربران دیگری که آن را تجربه کرده‌اند چه نظری در موردش داشته‌اند.

پس از ثبت سفارشتان، تیم پشتیبانی ریحون به هرگونه مشکل احتمالی رسیدگی می‌کند و شما بدون نیاز به تماس گرفتن با رستوران‌ها می‌توانید وضعیت غذایتان را از طریق یک لینک پیگیری کنید. این امکانات باعث شده است بسیاری از کاربران، سفارش آنلاین را ترجیح بدهند و با منوهای کاغذی خداحافظی کنند.

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید