رونمایی از نسخه‌ی کالیفرنیا مدل C_Two در لس آنجلس!خودرو

رونمایی از نسخه‌ی کالیفرنیا مدل C_Two در لس آنجلس!

ماه مارس گذشته کمپانی کروات ریماک به طور رسمی از مدل C_Two خود در ژنو رونمایی کرد و اکنون این هایپر خودرو برقی برای جشن گرفتن رویداد Monterey Car Event که هفته آینده برگزار خواهد شد، رونمایی در آمریکای شمالی را در ایالت کالیفرنیا تجربه می‌کند.

اما بجای معرفی نمونه‌ی اولیه‌ی خاکستری رنگی که در ژنو شاهد آن بودیم، کمپانی ریماک یک نمونه‌ی بی‌ تکرار به نام C_Two ویرایش کالیفرنیا را ساخته که دارای رنگ بدنه و تزئیناتی به رنگ آبی روشن بوده و برای مطابقت با چشم انداز پر جنب و جوش کالیفرنیا از چرخ‌هایی با طراحی جدید بهره می‌برد.

مدل C_Two ویرایش کالیفرنیا همچنین از یک صندوق عقب لوکس جدید برخوردار است و به گونه‌ای طراحی شده که دو بطری نوشیدنی شش لیتری و دو گیلاس کریستالی را در خود جای داده و امکان جشن گرفتن زیبایی و فضای پر جنب و جوش رویداد‌های هفته‌ی خودرو Monterey را فراهم سازد.

این خودرو هم اکنون در موزه‌ی نمادینAutomotive Museum  Petersen در شهر لس آنجلس در معرض دید عموم قرار دارد و تا نوزدهم ماه آگوست نیز ادامه خواهد یافت.

کمپانی ریماک پیش از ملحق شدن به علاقه مندان ورزش خودرو‌های موتوری و کلکسیون داران خودرو در رویداد The Quail در بیست و چهارم ماه آگوست که یک گردهمایی مختص ورزش خودرو‌های موتوری به شمار می‌رود، همچنین میزبان پیش نمایش‌های اختصاصی از مدل C_Two در هفته‌ی خودرو Monterey خواهد بود. این خودرو روز بعد در کنار تعدادی از نایاب‌ترین خودرو‌ها در جهان در Exotics محله‌ی Cannery Row که بیش از هر رویداد دیگری در این هفته منتظر آن بوده‌ایم، به نمایش گذاشته خواهد شد.

کمپانی ریماک درباره احتمال وجود اصلاحاتی در خصوص مکانیزم تولید و انتقال قدرت این خودرو صحبتی نداشته اما باید گفت که مدل C_Two خودرو کم قدرتی نیست.

چهار موتور موجود در این خودرو از طریق یک سیستم هدایت کننده‌ی گشتاور با یکدیگر کار کرده تا خروجی ترکیبی ۱۹۱۴ اسب بخار قدرت و ۱۶۹۶ پوند فوت گشتاور را تولید کنند. نیروی این ساختار چهار موتور به وسیله‌ی یک مجموعه‌ی باطری بسیار بزرگ ۱۲۰ کیلو وات ساعتی تامین می‌شود که از یک سیستم مدیریت حرارتی با قابلیت خنک شدن به وسیله‌ی مایعات نیز بهره می‌برد. به ادعای کمپانی ریماک این ساختار، مدل C_Two را قادر به رسیدن به سرعت ۶۰ مایل در ساعت (صد کیلومتر در ساعت) در  ۱٫۸۵ ثانیه، سرعت ۱۰۰ مایل در ساعت در ۴٫۳ ثانیه، و سرعت اوج ۲۵۸ مایل در ساعت می‌سازد.

این خودرو همچنین موفق به دستیابی به شعاع رانندگی ۴۰۴ مایلی در محاسبات چرخه‌ی رانندگی اروپایی جدید یا NEDC شده است. تولید این خودرو به ۱۵۰ نمونه محدود خواهد بود و قیمت آن از ۲٫۱ میلیون دلار آغاز خواهد شد. علیرغم شروع قیمت گزاف این خودرو، کمپانی ریماک برای پیدا کردن خریداران با دشواری مواجه نبوده چرا که تمامی مدل‌های C_Two تنها پس از گذشت سه هفته از رونمایی آن به طور کامل به فروش رسیدند.

مطالب مرتبط

Leave a Reply