بهترین لباس‌ها و گریم‌های طرفداران در بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸

مسابقات المپیک زمستانی ۲۰۱۸ در پیونگ چانگ کره جنوبی رو به اتمام است. این مسابقات که امسال در کشور کره جنوبی برگزار شد از ۹ فوریه آغاز شده و فردا ۲۵ فوریه به پایان خواهد رسید.

 

مسابقات المپیک زمستانی یک رویداد چندورزشی مخصوص ورزش‌های زمستانی مانند اسکی بوده که امسال برای اولین بار در کره جنوبی برگزار شده است. از جمله ورزش‌هایی که شرکت‌کنندگان برای کسب مقام‌های نخست با هم به رقابت پرداختند اسکی آلپاین، اسکی صحرانوردی، اسکیت نمایشی، اسکی نمایشی، هاکی روی یخ، اسکیت سرعت مسیر کوتاه، اسکی پرش، اسنوبوردسواری، اسکیت سرعت و چند نوع ورزش دیگر را می‌توان نام برد که بازی‌های زمستانی امسال را داغ‌تر و پرطرفدارتر کردند.

طرفداران زیادی برای تشویق تیم‌های محبوب کشور خود تماشاچی این مسابقات از نزدیک بودند که بیشتر آنها با پوشیدن لباس‌هایی شبیه تیم کشور خود یا هم‌رنگ پرچم کشورشان انگیزه‌بخش ورزشکاران هموطن در این مسابقات هستند.

این طرفداران از گوشه و کنار جهان به کره جنوبی آمده‌اند تا از نزدیک شاهد تلاش‌های تیم کشورشان باشند و به ورزشکاران روحیه بدهند. تماشاچیان و تشویق‌کنندگان علاوه بر پوشیدن لباس‌های تیم کشورشان با رنگ کردن موی سر، صورت، سبیل، گذاشتن کلاه‌های نمادین بر سر، گرفتن پرچم در دست و تکان دادن آن و نیز استفاده از تزیینات و تجهیزات جالب و رنگارنگ به بازی‌های امسال رنگ و بوی نشاط‌بخشی دادند.

 

در ادامه، می‌‌توانید برترین لباس‌ها، گریم‌ها و تزیینات خیره‌کننده طرفداران تیم‌ها در بازی‌های زمستانی المپیک ۲۰۱۸ را مشاهده کنید.

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید