تیونینگ خیره کننده‌ی آلفا رومئو ۴C : الهام گرفته شده از استون مارتین وَنتِیج!

بعد از رونمایی از آلفا رومئو ۴C نِمِسیس با ظاهری شیطانی که چندی پیش اتفاق افتاد کمپانی متخصص لوازم پس از فروش Pogea Racing از آخرین کار خود بر روی این خودرو اسپورت ایتالیایی موتور وسط پرده برداری کرده و نتیجه‌ی کار این کمپانی احتمالاً باعث ایجاد دوگانگی خواهد شد.

این مدل که Centution 007 – The Green Arrow نام گذاری شده، سبز‌ترین نمونه از آلفا رومئو ۴C خواهد بود که احتمالاً خواهید دید. ظاهر چشمگیر این خودرو شامل چهار لایه رنگ و یک سطح مرواریدی که به رنگ سبزی که از رنگ Lime Essence مدل جدید استون مارتین وَنتِیج الهام گرفته شده درآمده، می‌شود. خریداری که این خودرو را سفارش داده به وضوح قصد مستثنی شدن از دیگران را داشته است.

کمپانی Pogea Racing حتی با اعلام این موضوع که “ این خودرو یا بسیار خیره کننده و یا منزجر کننده خواهد بود” اقرار می‌کند که این خودرو مطابق سلیقه‌ی هر کسی نخواهد بود. این کمپانی تیونِر همچنین اضافه می‌کند که “این خودرو در چشم و ذهن شما باقی خواهد ماند” که مخالفت با این حقیقت کار آسانی نیست. از دیگر اصلاحات ظاهری این خودرو می‌توان به کالیپر‌های ترمز قرمز رنگ، چرخ‌های مشکی رنگ، بال عقب، پوشش موتور جدید، چراغ‌ عقب‌های سفارشی، و دیفیوزِر جدید اشاره کرد.

اگر امید به اصلاحات بیشتر در فضای داخلی این خودرو داشته‌اید باید گفت که رنگ اتاق با ظاهر سر زنده‌ی آن مطابقت دارد. رنگ سبز استفاده شده در بدنه‌ی این خودرو در صندلی‌های چرمی، پنل ابزاری راننده و پنل‌های در، و فرمان نیز بکار رفته که با پارچه‌ی آلکانترا مشکی رنگ و فیبر کربن بدون پوشش تکمیل شده است.

در حالیکه موتور چهار سیلندر توربو شارژ مدل ۴C کمپانی آلفا رومئو طبق مشخصات استاندارد خود قدرتی برابر با ۲۳۷ اسب بخار و گشتاوری معادل ۲۵۸ پوند فوت را تولید می‌کند، کمپانی Pogea Racing خروجی این خودرو را به ۳۳۲ اسب بخار قدرت و ۳۴۳ پوند فوت گشتاور افزایش داده است. اگر به دنبال قدرتی حتی بیشتر از این مقدار هستید پکیج تیونینگ نِمِسیس این کمپانی قدرتی معادل ۴۷۷ اسب بخار و گشتاوری برابر با ۳۹۵ پوند فوت ارائه می‌دهد که احتمالاً تحمل انتظار برای سوپر خودرو موتور وسط جدید کمپانی آلفا رومئو یعنی مدل ۸C را آسان‌تر می‌سازد.

متاسفانه آمار فروش راکد باعث حذف آلفا رومئو ۴C کوپه از بازار خودرو سال آینده‌ی آمریکا شده است اما مدل ۴C اسپایدر این کمپانی حداقل تا به این جای کار در آمریکا به فروش خواهد رسید.

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید