معرفی نامزدهای مسابقات عکاسی World Press در سال ۲۰۱۸

نامزدهای کسب عنوان تصاویر برتر در شصت و یکمین دوره از مسابقات سالانه عکاسی ورد پرس در سال ۲۰۱۸ با عنوان ۲۰۱۸ World Press Photo Contest منتشر شدند.

مسابقات عکاسی ورد پرس مهم‌ترین مسابقات عکاسی خبری و جایزه آن پرافتخارترین جایزه عکاسی خبری در دنیا محسوب می‌شود.

تصاویری که در ادامه مشاهده می‌کنید، نامزد دریافت جوایز برتر قبل از اعلام برندگان اصلی هستند که اسامی آنها ۱۲ آوریل در آمستردام اعلام می‌شود. هیئت داوران نامزدهای مرحله نهایی را در ۸ دسته انتخاب کردند که شامل بخش جدید “محیط زیست” می‌شود. این تصاویر ارسال‌شده توسط ۴۲ عکاس هنرمند از ۲۲ کشور ثبت شده‌اند.

مسابقات عکاسی سالانه ورد پرس امسال این امکان را برای کاربران فراهم کرد تا برخی از تصاویر برتری که برای کسب عنوان عکس برتر نامزد شده‌اند را مشاهده کنید.

توجه: ممکن است برخی از تصاویر از نظر شما ناراحت‌کننده یا آزاردهنده باشند.

 

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید