مدل ۲۰۱۸ تویوتا سی-اچ‌آر در نمایشگاه لس‌آنجلس حضور خواهد داشت

نویسنده:

۰۲:۵۵:۴۳

نسخه تولیدی و مدل ۲۰۱۸ اتومبیل سی-اچ‌آر، اولین کراس‌اور کوچک تویوتا، در نمایشگاه اتومبیل لس‌آنجلس که طی ماه جاری میلادی برگزار خواهد شد، حضور خواهد داشت.

اتومبیل سی-اچ‌آر (C-HR) اولین کراس‌اور کوچک شرکت تویوتا محسوب می‌شود که باعث شده این شرکت وارد بازاری محبوب شود که مدل‌هایی مانند شورلت ترکس، هوندا اچ‌آر-وی و مزدا سی‌ایکس-۳ در آن حضور دارد.

 

شرکت تویوتا اتومبیل سی-اچ‌آر را ابتدا به عنوان یک اتومبیل کانسپت در سال ۲۰۱۴ در نمایشگاه اتومبیل پاریس معرفی کرد. سپس یک نسخه دوم از این اتومبیل کانسپت در نمایشگاه فرانکفورت سال ۲۰۱۵ به نمایش گذاشته شد. بعد این نسخه دوم با برند سایون در نمایشگاه سال ۲۰۱۵ لس‌آنجلس حضور یافت. در آن زمان شرکت تویوتا قصد داشت سی-اچ‌آر را با برند سایون در آمریکا و با برند تویوتا در سایر نقاط جهان به فروش برساند.

 

با این حال، اوایل سال جاری میلادی، شرکت تویوتا تصمیم گرفت برند سایون را به عنوان برند نوپای خود حذف کند و بسیاری از مدل‌های آن را به برند اصلی تویوتا انتقال دهد. اتومبیل‌های سی-اچ‌آر، اف‌آر-اس، سدان آی‌اِی و هاچ‌بک آی‌اِم این برند جزو اتومبیل‌هایی بودند که به برند تویوتا انتقال یافتند. نام سه اتومبیل آخر به ترتیب به تویوتا ۸۶، یاریس آی‌اِی و کرولا آی‌اِم تغییر یافته است.

 

نسخه تولیدی سی-اچ‌آر که قرار است در نمایشگاه لس‌آنجلس به نمایش گذاشته شود، احتمالاً شبیه نسخه اروپایی این اتومبیل خواهد بود که اوایل سال جاری میلادی در نمایشگاه ژنو سال ۲۰۱۶ حضور داشت. این بدین معنی است که می‌توانید انتظار سبکی عجیب‌وغریب از سوی تویوتا را داشته باشید که با همان پلت فرم TNGA که در اتومبیل هیبریدی پریوس مورد استفاده قرار گرفته است، ارائه خواهد شد. اتومبیل سی-اچ‌آر یا رانشگری هیبریدی خواهد داشت یا یک موتور مستقل چهار سیلندری بدون موتور الکتریکی خواهد داشت.

 

علاوه بر این اتومبیل، اتومبیل‌های مدل ۲۰۱۷ مزدا سی‌ایکس-۵، هوندا سیویک اس‌آی و اولین شاسی‌بلند آلفا رومئو در نمایشگاه لس‌آنجلس حضور خواهند داشت.

برگرفته از
digitaltrends
لینک کوتاه

دیدگاه