فرانک بائر و هنر سرامیک و موزاییک‌

نویسنده:

۱۰:۰۱:۰۶

 
"فرانک بائر" (Frank Bauer) در اصل در کار تبلیغات فعالیت می‌کرده است، که تصمیم می‌گیرد برای کشف علایق خود در دنیای هنرهای تجسمی، کار خود را ترک کند. بائر ازسنت‌ هنرهای تزئینی و هنرهای کاربردی و محلی اروپا الهام گرفته است و گستره کار او، اعم از کاسه‌های رنگارنگ تا دیوارهای عمومی موزاییک کاری شده، مزین به موزاییک می‌باشد. هنر سرامیک‌کاری با خاک رس و استخراج صدها قطعه مجزا از شیشه پس از حرارت دیدن آغاز می‌شود.
او در پاسخ به این‌که چه چیزی الهام بخش او برای خلق آثار هنریش بوده، گفته است "اولین عنصر الهام بخش برای من طراحی پارچه بوده است. پدرم خیاط بود و مادرم هنوز هم به عنوان یک خیاط کار می‌کند، بنابراین من در مغازه خیاطی آن‌ها بزرگ شده‌ام. پدر و مادرم هر دو مهاجر بودند، و در خردسالی، ما برای ملاقات بستگان به اروپا می‌آمدیم؛ جایی که من مسحور هنر سنتی و محلی آن شدم. خود این هنر نیز ملهم از طبیعت می‌باشد. من دوست دارم سفر کنم، احساس می‌کنم به عنوان یک هنرمند مهم است که خودتان را در معرض فرهنگ‌های مختلف در دنیا قرار دهید. این کمک می‌کند تا بتوانید به موضوعات از دیدگاه‌های مختلف نگاه کنید."
کار بائر در سراسر کالیفرنیا، از جمله در موزه هنری کارنگی (Carnegie Art Museum) در "اوکس‌نارد" ((Oxnard به نمایش گذاشته شده است. او‌ در حال حاضر بر روی یک پروژه بزرگ عمومی با عنوان " Trust for Public Land " که در پارک جدید لاون‌دیل ((Lawndale، واقع در کالیفرنیا نصب خواهد شد، کار می‌کند. 
یاسمن فراهانی فرد
برگرفته از
سرامیک و موزاییک‌
لینک کوتاه
برچسب ها

دیدگاه

0 دیدگاه برای “فرانک بائر و هنر سرامیک و موزاییک‌”