هنر خارق‌العاده مجسمه‌سازی در نمایشگاه ساحلی سیدنیعکس

هنر خارق‌العاده مجسمه‌سازی در نمایشگاه ساحلی سیدنی

ساحل سیدنی میزبان عجیب‌ترین و شگفت‌انگیزترین مجسمه‌ها شد.

با این که آسمان خاکستری رنگ سیدنی تهدیدی برای اولین روزهای نمایشگاه مجسمه و تندیس در کنار دریا به حساب می‌آمد اما این نمایشگاه آزاد که هر سال هنر مجسمه‌سازی را به نمایش می‌گذارد امسال هم به قوت خود برگزار شده و میزبان ۱۰۷ اثر خارق‌العاده در رشته جذاب مجسمه‌سازی است.

این نمایشگاه ساحلی در خط ساحلی بوندی واقع شده و مسافت ۲ کیلومتری از ساحل سیدنی را به خود اختصاص داده است.

بارش سنگین باران طی هفته‌های گذشته نتوانسته جلوی هنرنمایی شیفتگان هنر مجسمه‌سازی را بگیرد. با این که هنوز مجسمه‌های زیادی نصب نشده‌اند اما هوای گرم از بازدیدکنندگان آثار عجیب و غریب، شگفت‌انگیز، متفکرانه، مفهومی و سورئال در کنار اقیانوس استقبال می‌کند.

این نمایشگاه از یک شنبه برای نمایش آثار هنری در فضای باز و مطبوع کنار اقیانوس آغاز به کار کرده است.

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

یک نظر

  1. سید ناصر
    دی ۲۸, ۱۳۹۷ در ۲۲:۵۵ پاسخ

    عکس سوم منو یاد قالیچه و هنر ایرانی انداخت

پاسخ بدهید