انتشار تصاویر تبلیغاتی اتومبیل کانسپت Prologue Avant

نویسنده:

۰۷:۴۵:۰۳

به گفته مدیر جدید بخش طراحی آئودی، Marc Lichte، این اتومبیل کانسپت در واقع نسخه shooting brake از کوپه Prologue‌ است که ماه نوامبر گذشته در نمایشگاه لس‌آنجلس معرفی شد. (shooting brake یک سبک در بدنه اتومبیل است) بخش انتهای جلوی این کوپه در اتومبیل جدید نیز به چشم می‌خورد و تنها تغییرات کوچکی اعمال شده است. با این حال اتومبیل جدید یک جفت در اضافی و یک ستون D دارد که ظاهری اسپرت به آن می‌دهد. این اتومبیل یک سری چراغ زاویه‌دار در پشت دارد که توسط یک نوار باریک و روشن به یکدیگر متصل شده‌اند. این امر بر پهنای اتومبیل تأکید دارد. همچنین قوس چرخ‌ها از آلیاژهای ۲۲ اینچی بهره می‌برند.

این اتومبیل نیز همانند مدل کوپه یک کابین ساده اما آینده‌نگرانه دارد و پر از ابزارهای دیجیتالی است که از اتومبیل TT‌ نسل سوم الهام گرفته است. بخش کلیدابزار داخل کابین با سطوح حساس به لمس OLED جایگزین شده که به راننده و سرنشین جلو اجازه می‌دهد سیستم‌های Infotainment را شخصاً کنترل کنند.

شرکت آئودی اعلام نکرده که موتور این اتومبیل چیست. اتومبیل کانسپتی که در لس‌آنجلس معرفی شد، از یک موتور V8 ۴٫۰ لیتری TFSI بهره می‌برد که ۶۰۵ اسب بخار توان دارد. همچنین مدل هیبریدی آن که Prologue piloted driving concept نام داشت، توانی معادل ۶۷۷ اسب بخار تولید می‌کند و ماه گذشته در نمایشگاه CES معرفی شد. هر سه اتومبیل کانسپت از یک پلت‌فرم جدید بهره می‌برند که در A8 جدید به کار خواهد رفت.

مشخصات کامل این اتومبیل کانسپت طی هفته‌های آینده اعلام خواهد شد. اگر آئودی این اتومبیل را به مرحله تولید برساند، با اتومبیل Mercedes-Benz CLS Shooting Brake به رقابت خواهد پرداخت.
 

 

برگرفته از
Prologue Avant
لینک کوتاه

دیدگاه