چمدانی که به کمد تبدیل می‌شود

نویسنده:

۰۱:۲۸:۳۵

تصور کنید کل روز در حال مسافرت بوده‌اید و بالاخره به هتل رسیده‌اید. خسته هستید؛ اما باید لباس خود را عوض کنید. به همین دلیل باید چمدان خود را که پر از وسایل و لباس است باز کنید.
در همین زمان چمدان Shelfpack جذاب وارد می‌شود. این چمدان هم چمدان و هم یک کمد است. کافی است زیپ چمدان را باز کنید، دو دسته کنار آن را بگیرید و به سمت بالا بکشید. چمدانتان به یک کمد تبدیل می‌شود و دیگر لازم نیست کل محتویات آن را بیرون بیاورید تا وسیله موردنیازتان را پیدا کنید.

توجه داشته باشید زمانی که در منزل لباس‌های خود را داخل چمدان می‌گذارید، آن‌ها را دسته‌بندی کنید. با این چمدان به جای این که چند ساعت اول رسیدن به هتل یا مقصد را در حال مرتب کردن وسایل داخل چمدان باشید، می‌توانید زمان خود را برای کارهای جذاب‌تری صرف کنید.

چمدان Shelfpack به چهار طبقه که در داخل آن تعبیه شده، سه بخش بیرونی، چرخ‌ها و پشتیبان‌هایی مجهز است که در کل فضای بزرگی معادل ۷۰۰۰ اینچ مکعب فراهم می‌آورد.
البته فناوری این چمدان به اندازه چمدان‌های هوشمندی که اخیراً توسط شرکت‌های مختلف ارائه شده، پیشرفته نیست؛ اما کاملاً کاربردی و راحت است.
با این حال، توجه داشته باشید که قیمت این چمدان در وب‌سایت Shelfpack حدود ۳۴۹ دلار تعیین شده که برای یک چمدان بسیار گران است.

اگر قیمت بالای این چمدان برایتان مهم نیست، چمدان خوبی به نظر می‌رسد. خوشبختانه برای خرید این چمدان لازم نیست منتظر اتمام کمپین‌های سرمایه‌گذاری باشید. این چمدان‌ها طی دو ماه آینده ارائه می‌شوند. پس اگر الآن این چمدان را سفارش دهید، چند هفته دیگر و قبل از مسافرت بعدی به دستتان می‌رسد.

 
برگرفته از
کمد
لینک کوتاه

دیدگاه