بهترین تصاویر از مسابقات تنیس Australian Open 2018 در ملبورن

 مسابقات تنیس Australian Open 2018 در ملبورن استرالیا رو به اتمام است.

این صد و ششمین سال برگزاری مسابقات تنیس Australian Open و پنجاهمین سال برگزاری آن به عنوان Open Era است. مسابقات تنیس امسال در قالب‌های انفرادی، دو نفره و دو نفره ترکیبی برگزار شد. در رقابت‌های امسال، کودکان، جوانان و افراد معلول بر روی صندلی چرخدار نیز به صورت انفرادی یا دونفره شرکت کردند.

در ادامه، می‌توانید برترین تصاویر از این مسابقات پرهیجان  را که از ۱۵ تا ۲۸ ژانویه در استادیوم ملبورن پارک در شهر ملبورن استرالیا برگزار شد را مشاهده کنید.

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید