مناسب‌ترین خودرو‌ها برای رفت و آمد‌های روزانه از نگاه یو اس نیوز! (قسمت دوم)

بهترین خودرو برای رفت و آمد‌های روزانه دارای چه ویژگی‌هایی است؟

اگر عمدتاً هر روز از خودرو خود برای رانندگی تا محل کار از منزل و یا بالعکس استفاده می‌کنید خودرو‌ی شما احتمالاً به یک فضای زندگی اضافی تبدیل خواهد شد.

علاوه بر این به احتمال زیاد آن را با اقلامی که ممکن است در مواقع ضروری به آن نیاز داشته باشید پر کرده‌اید و همچنین سیستم اطلاعاتی – سرگرمی خودرو شما به عنوان صفحه نمایش اضافه‌ای که برای ارتباطات و رسانه مورد استفاده قرار می‌گیرد عمل می‌کند. امروزه تعداد دفعات رفت و آمد بسیاری از افراد در حال افزایش است و بنابراین داشتن خودرویی که راحتی فراوان، امکانات داخلی جذاب، و فضای حمل بار کافی را ارائه می‌دهد از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. همچنین فاکتور‌هایی از جمله قیمت مناسب و مکانیزم تولید و انتقال قدرت بهینه به لحاظ مصرف سوخت نیز از عوامل اصلی خرید خودرو محسوب می‌شوند. تمامی خودرو‌ها و شاسی بلند‌هایی که در ادامه به بررسی آن‌ها خواهیم پرداخت همگی کمتر از ۳۵٫۰۰۰ دلار قیمت گذاری شده و به سیستم انتقال قدرت اتوماتیک تجهیز شده‌اند. در واقع بسیاری از خودرو‌های موجود در این مطلب قیمتی در حدود ۲۰٫۰۰۰ دلار داشته و بسیاری حتی کم هزینه‌تر خواهند بود. به علاوه، تمامی مدل‌های لیست ما دارای حداقل راندمان سوخت ۳۰ مایل بر گالن هستند و امتیازات اختصاص داده شده به این خودرو‌ها از سوی وبسایت یو اس نیوز در زمینه‌ی راحتی، امکانات، و فضای حمل بار نیز بسیار چشمگیر می‌باشند. لازم به ذکر است که امتیازات و رتبه بندی‌های وبسایت یو اس نیوز احتمالاً طبق یک مبنای منظم تغییر کنند. این موضوع به این دلیل است که ما به طور مرتب نقد و بررسی‌های خود را بر اساس داده‌ها و نظرات جدید متخصصین که از سوی خبرنگاران صنعت خودرو منتشر می‌شوند ، به روز رسانی می‌کنیم. لذا به یاد داشته باشید که امتیازات ذکر شده در این مطلب ممکن است با امتیازات موجود در رتبه بندی‌های ما مغایرت داشته باشند. با ما همراه باشید تا بیش از پیش از بهترین خودرو‌ها برای رفت و آمد‌های روزانه مطلع شوید :

۱۳) تویوتا کمری ۲۰۱۸

قیمت : ۲۳٫۴۹۵ دلار

راندمان سوخت : ۳۴ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۵

تویوتا کمری که برای سال ۲۰۱۸ بار دیگر به طور کامل طراحی شد موفق به کسب عناوین مقرون به صرفه‌ترین خودرو سایز متوسط و بهترین خودرو خانوادگی سایز متوسط از سوی وبسایت یو اس نیوز شده است. در سیستم مدل پایه‌ی این خودرو شاهد استفاده از یک موتور چهار سیلندر بسیار کم مصرف با توان تولید ۲۰۳ اسب بخار قدرت هستیم. تویوتا کمری در حالیکه یک خودرو اسپورت محسوب نمی‌شود اما قدرتی بسیار خوب و پویایی سواری لذت بخشی را برای مالکین خود فراهم می‌کند. علاوه بر این ، فضای داخلی لوکس این خودرو دارای صندلی‌های محکم و راحتی بوده و فضای زیادی را نیز در اختیار سرنشینان صندلی‌های جلویی قرار می‌دهد. با این وجود فضای موجود در صندلی‌های عقب برای سرنشینان بلند‌ قدتر کمی تنگ خواهد بود. در حالیکه در مدل ۲۰۱۸ این خودرو نیز همچنان شاهد فقدان پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو هستیم اما سیستم اطلاعاتی – سرگرمی جدید و ارتقا یافته‌ی این مدل دارای قابلیت به روز شده‌ی ادغام تلفن‌های همراه هوشمند خواهد بود.

۱۲) هوندا سیویک ۲۰۱۸

قیمت : ۲۲٫۴۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۶ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۲

جای تعجب نیست که مدل سیویک کمپانی هوندا جایگاه نخست را در رتبه بندی خودرو‌های کامپکت ما به خود اختصاص دهد. این خودرو امتیازات فوق العاده‌ای را به لحاظ ایمنی دریافت نموده و علاوه بر داشتن رکورد در زمینه امتیازات بالاتر از حد متوسط به لحاظ قابلیت اطمینان، به ارائه‌ی اتاقی لوکس نیز می‌پردازد. علاوه بر این ، این سدان کامپکت دو ردیف صندلی راحت و همچنین فضای فراوان برای حمل بار را برای مالکین خود فراهم می‌کند. کم مصرف‌ترین ورژن هوندا سیویک به لحاظ مصرف سوخت تریم EX-T به همراه آپشن سیستم انتقال قدرت اتوماتیک می‌باشد. نیروی لازم این خودرو توسط یک موتور توربو شارژ با توان تولید ۱۷۴ اسب بخار قدرت تامین می‌گردد. مدل EX-T همچنین چندین امکانات دلپذیر دیگر مانند کنترل آب و هوای دو منطقه‌ای، صندلی‌های جلویی مجهز به سیستم گرمایشی، مونروف، صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی ،‌ و قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو را نیز به این خودرو اضافه می‌کند.

۱۱) هیوندا الانترا اِکو ۲۰۱۸

قیمت : ۲۰٫۵۵۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۵ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۶

کمپانی هیوندا مدل الانترا خود را در یک ورژن اکو نیز ارائه می‌دهد که مجهز به یک موتور توربو شارژ با خروجی قدرت ۱۲۸ اسب بخار بوده و دارای راندمان سوخت بسیار مناسبی نیز می‌باشد. این مدل همچنین از آنجاییکه لیست بلندی از امکانات پیش فرض را ارائه می‌کند ، خودرویی بسیار مقرون به صرفه نیز محسوب می‌شود. در مدل پایه‌ی این خودرو شاهد تجهیزاتی از جمله یک دوربین دید پشت،‌ سیستم کمکی تغییر مسیر، سیستم هشدار دهنده‌ی برخورد به هنگام حرکت رو به عقب، سیستم نظارت بر نقطه کور، صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، صندلی‌های جلویی مجهز به سیستم گرمایشی، و کنترل آب و هوای اتوماتیک دو منطقه‌ای هستیم. علاوه بر این اتاق ساکت و با کیفیت این خودرو باعث خشنودی رانندگان روزانه خواهد بود. صندلی‌های جلویی در مدل الانترا راحتی و پشتیبانی قابل توجهی را ارائه داده، در حالیکه در صندلی‌های پشتی فضای پای کافی برای بیشتر سرنشینان در نظر گرفته شده است. ویژگی‌هایی مانند فضای حمل بار بالاتر از حد متوسط ، قابلیت اطمینان بسیار بالا، و موفقیت در کسب عنوان انتخاب ایمنی برتر از سوی موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها (IIHS)، نقاط قوت هیوندا الانترا اکو ۲۰۱۸ را تکمیل می‌سازند.

۱۰) شورولت کروز دیزِل ۲۰۱۸

قیمت : ۲۳٫۸۲۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۷ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۲

مدل کروز LT کمپانی شورولت این قابلیت را دارد تا به یک موتور توربو دیزل با توان تولید ۱۳۷ اسب بخار قدرت و یک سیستم انتقال قدرت اتوماتیک ۹ سرعت مجهز شود. مجموع این تنظیمات به یک راندمان سوخت بسیار خوب منجر خواهد شد. به گفته‌ی سازمان حفاظت از محیط زیست آمریکا حتی در صورتیکه سیستم انتقال قدرت دستی این خودرو دست نخورده باقی بماند با همین میزان راندمان سوخت ترکیبی مواجه خواهید شد. تمامی مدل‌های کروز به امکانات پیش فرضی مجهز هستند که آن را به خودرویی مناسب برای رفت و آمد‌های روزانه تبدیل می‌کنند. ورژن پایه‌ی این خودرو به همراه امکاناتی از جمله یک دستگاه ارتباطی مجهز به یک صفحه نمایش لمسی هفت اینچی ،‌ قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، وای فای هات اسپات، سیستم Teen Driver کمپانی جنرال موتورز، و یک دوربین دید پشت عرضه می‌گردد. علاوه بر این در ورژن LT این خودرو شاهد تجهیزاتی مانند آینه بغل‌های مجهز به سیستم گرمایشی، کنترل‌های تلفن و صدا موجود در فرمان خودرو، و سیستم کروز کنترل هستیم که برای رانندگی روزانه بسیار مناسب خواهند بود. به علاوه تمامی صندلی‌های این خودرو جادار بوده و همچنین فضای فراوانی برای حمل بار در نظر گرفته شده است.

۹) هوندا فیت ۲۰۱۸

قیمت : ۱۶٫۹۹۰ دلار

راندمان سوخت : ۳۶ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۱

اضافه شدن آپشن سیستم انتقال قدرت اتوماتیک به مدل پایه‌ی هوندا فیت منجر به راندمان سوخت بسیار مناسبی خواهد شد. با خرید مدل فیت امکانات بسیاری به نسبت پولی که هزینه می‌کنید دریافت خواهید کرد و به همین دلیل است که این خودرو به عنوان برنده‌ی جایزه‌ی مقرون به صرفه‌ترین خودرو ساب کامپکت سال ۲۰۱۸ ما برگزیده شده است. این خودرو در کنار ارائه‌ی فضای داخلی لوکس و جادار دارای یک فضای حمل بار تطبیق پذیر و بزرگ نیز می‌باشد. ویژگی صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی به همراه قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو در تمامی مدل‌های بالاتر از مدل پایه‌ی این خودرو موجود خواهد بود. به علاوه، اندازه کوچک و هندلینگ چابک هوندا فیت آن را به خودرویی مناسب برای رفت و آمد‌های روزانه در شهر تبدیل می‌کند. با این حال موتور ۱٫۵ لیتری چهار سیلندر ساده‌ی این خودرو از آنجاییکه فاقد قدرت عبور از بزرگراه‌ها بوده و در سرعت‌های بالا بسیار پر سر و صدا خواهد بود، ممکن است برای کسانی که رانندگی زیادی را در بزرگراه‌ تجربه می‌کنند بهترین گزینه ممکن نباشد.

۸) فورد C-Max هیبرید ۲۰۱۸

قیمت : ۲۴٫۱۲۰ دلار

راندمان سوخت : ۴۰ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۱

مدل C-Max هیبرید جایگاه مناسبی را در رتبه بندی‌ خودرو‌های واگن ما به خود اختصاص نداده است. اما با این وجود در کنار ارائه‌ی راندمان سوخت فوق العاده، هندلینگ ماهرانه و عملکرد چالاکی را نیز به نمایش می‌گذارد. به علاوه اتاق این خودرو نیز با کیفیت بالا، صندلی‌های پشتیبان، و دید بیرونی بسیار خوب خود بسیار چشمگیر ظاهر شده است. فضای حمل بار این خودرو در مقایسه با خودرو‌های واگن رقیب کم‌تر بوده اما پیکربندی این خودرو به این معناست که فضای زیادی را در اختیار خواهید داشت. مدل پایه‌ی C-Max به طور پیش فرض به همراه امکانات معمولی شامل دوربین دید پشت، صندلی راننده‌ی قابل تنظیم به صورت برقی، و بلوتوث عرضه می‌گردد. با این حال می‌توانید تجهیزات دلپذیر دیگری از جمله روکش چرم، صندلی‌های جلویی مجهز به سیستم گرمایشی، صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی، و پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو را به عنوان آپشن در اختیار داشته باشید.

۷) هوندا کِلاریتی پلاگین هیبرید ۲۰۱۸

قیمت : ۳۳٫۴۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۴۲ مایل بر گالن / ۱۱۰ MPGe

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۲

مدل کلاریتی کمپانی هوندا یکی از لوکس‌ترین مدل‌های هیبرید پلاگین زیر ۳۵٫۰۰۰ دلار است. این خودرو در حالیکه دارای راندمان سوخت ۱۰۰ MPGe می‌باشد تنها با استفاده از نیروی برق قادر است مسافتی ۴۷ مایلی را بپیماید. حتی زمانیکه این خودرو به وسیله‌ی موتور بنزین سوز عمل می‌کند همچنان راندمان سوختی برابر با ۴۲ مایل بر گالن خواهد داشت. علاوه بر این، مدل کلاریتی دارای اتاقی لوکس،‌ صندلی‌های جلویی راحت،‌ و فضای حمل بار بالاتر از حد متوسط برای این سطح می‌باشد. این خودرو همچنین به خاطر شعاع حرکتی تمام برقی بلند، موتور قدرتمند، و شگتاور لحظه‌ای خود برای رفت و آمد‌های روزانه در شهر بسیار مناسب خواهد بود. با این حال، این خودرو سدان برای مانور‌های ادغام و عبور در بزرگراه‌ها، در فراهم سازی قدرت کافی ناتوان است. امکاناتی از جمله یک سیستم اطلاعاتی – سرگرمی مجهز به صفحه نمایش لمسی ۸ اینچی، قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو ، و لیست بلندی از تکنولوژی‌های کمک راننده‌ی پیشرفته به صورت پیش فرض در مدل پایه‌ی این خودرو موجود خواهند بود.

۶) هیوندا سوناتا هیبرید ۲۰۱۷

قیمت : ۲۶٫۰۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۴۰ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۳

کمپانی هیوندا برای مدل سال ۲۰۱۷ امکانات پیش فرض جدیدی را مانند صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، و رادیو HD را به مدل سوناتا هیبرید خود اضافه کرد. علاوه بر این، هیوندا سوناتا دارای صندوق عقبی بزرگ‌تر در مقایسه با بیشتر رقبا، صندلی‌های جلویی پشتیبان، و جادار‌ترین صندلی‌های پشتی در این سطح می‌باشد. به علاوه، اتاق این خودرو را می‌توان با بسیاری از خودرو‌های لوکس مقایسه کرد. مدل سوناتا هیبرید ۲۰۱۷ سواری نرمی را ارائه می‌دهد و گذار این خودرو از نیروی برق به بنزین تقریباً نامحسوس است. درست همانند مدل کلاریتی این خودرو نیز با شتاب بالای خود در اطراف شهر عملکرد بسیار خوبی از خود نشان می‌دهد اما زمانیکه در تلاش برای ادغام و یا عبور در بزرگراه هستید باید زمان اضافه‌ای را به این کار اختصاص دهید. مدل سوناتا هیبرید همچنین از سوی موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها (IIHS) موفق به دریافت عنوان انتخاب ایمنی برتر در سال ۲۰۱۷ شد. مدل جدید سوناتا هیبرید ۲۰۱۸ پیش از این وارد بازار خودرو شده که نقد و بررسی ما در رابطه با این خودرو به زودی منتشر خواهد شد.

۵) کیا اپتیما هیبرید ۲۰۱۸

قیمت : ۲۵٫۹۹۵ دلار

راندمان سوخت : ۴۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۶

کیا اپتیما هیبرید در واقع همتای شرکتی هیوندا سوناتا هیبرید محسوب می‌شود. در حالیکه عملکرد این خودرو در رتبه بندی خودرو‌های سایز متوسط ما به خوبی مدل سوناتا نبوده اما امتیاز بالاتری را در زمینه‌ی فضای داخلی از سوی وبسایت یو اس نیوز دریافت کرده است و تا آنجاییکه به خودرو‌های مناسبِ رفت و آمد‌های روزانه مربوط می‌شود این مسئله‌ی مهمی به شمار می‌رود . کیا اپتیما هیبرید از یک فضای داخلی کاربردی با کیفیت بالا، فضای حمل بار مناسب، و صندلی‌های جلویی راحت برخوردار است. از امکاناتی که در مدل پایه این خودرو شاهد هستیم می‌توان به صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی، رادیو ماهواره‌ای،‌ قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، و یک دوربین دید پشت اشاره کرد. سواری نرم، کسب امتیازات بسیار خوب در زمینه‌ی آزمایش تصادف، و سابقه‌‌ی طولانی در زمینه‌ی قابلیت اطمینان فوق العاده، دیگر نقاط قوت کیا اپتیما هیبرید محسوب می‌شوند.

۴) شورولت مالیبو هیبرید ۲۰۱۸

قیمت : ۲۷٫۹۲۰ دلار

راندمان سوخت : ۴۶ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۳

ویژگی‌هایی مانند فضای داخلی جادار، امکانات تکنولوژی کاربر پسند، و عملکرد چشمگیر باعث شده تا شورولت مالیبو هیبرید در جایگاهی نزدیک به صدر رتبه بندی خودرو‌های سایز متوسط ما قرار گیرد. به علاوه، این ویژگی‌ها همچنین مدل مالیبو را به یک خودرو ایده آل برای رفت و آمد‌های روزانه تبدیل می‌کنند. هر دو ردیف صندلی در شورولت مالیبو فضای گسترده و راحتی مناسبی را برای سرنشینان خود فراهم می‌کنند و به علاوه در ساخت اتاق این خودرو از مواد درجه یک استفاده شده است. کمپانی شورولت در زمینه‌ی ارائه‌ی لیست بلندی از امکانات پیش فرض در بسیاری از خودرو‌های خود عملکرد درخشانی را از خود نشان داده و مدل مالیبو هیبرید نیز از این قاعده مستثنی نیست. این خودرو مجهز به امکاناتی از جمله وای فای هات اسپات، صفحه نمایش لمسی ۷ اینچی ، قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، بلوتوث، رادیو ماهواره‌ای، و دوربین دید پشت می‌باشد. همچنین با این وجود که این خودرو تنها در یک تریم عرضه می‌شود اما به همراه چندین پکیج قابل دسترس خواهد بود.

۳) تویوتا کمری هیبرید ۲۰۱۸

قیمت : ۲۷٫۸۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۴۶ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۳

مدل کاملاً باز طراحی شده‌ی کمری هیبرید کمی پایین‌تر از شورولت مالیبو هیبرید قیمت گذاری شده است. این خودرو دارای راندمان سوخت مشابهی بوده و موفق به دریافت امتیازی یکسان از سوی یو اس نیوز در زمینه‌ی فضای داخلی شده است. تویوتا کمری همچنین از پرفورمنسی اسپورت و هندلینگی چابک برخوردار بوده در حالیکه سواری نرم و بی‌صدایی را نیز فراهم می‌کند. به علاوه،‌ این خودرو مجهز به اتاقی درجه یک به همراه صندلی‌های جادار و صندوق عقبی بزرگ نیز می‌باشد. موسسه بیمه‌ی ایمنی بزرگراه‌ها عنوان انتخاب ایمنی برتر پلاس ۲۰۱۸ خود را به تویوتا کمری هیبرید اختصاص داده است. علاوه بر این تمامی مدل‌های تویوتا کمری هیبرید به همراه مجموعه‌ی کاملی از امکانات ایمنی فعال شامل دوربین دید پشت، سیستم هشدار دهنده‌ی انحراف از مسیر، سیستم هشدار دهنده‌ی برخورد از جلو، سیستم تشخیص عابرین پیاده، و کروز کنترل منطبق شونده عرضه می‌گردند. امکاناتی مانند صفحه نمایش لمسی بصری ۷ اینچی،  Siri Eyes Free، و بلوتوث نیز از جمله قابلیت‌هایی است که در مدل پایه‌ی این خودرو به چشم می‌خورند. به علاوه، مدل‌های کمپانی تویوتا فاقد قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو خواهند بود.

۲) تویوتا پریوس ۲۰۱۸

قیمت : ۲۳٫۴۷۵ دلار

راندمان سوخت : ۵۲ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۱

مدل پریوس مسیر را برای خودرو‌های هیبرید بعد از خود که در این مطلب به آن‌ها اشاره شد هموار ساخت و این خودرو همچنان یکی از کم مصرف‌ترین خودرو‌ها در بازار امروز محسوب می‌شود. کمپانی تویوتا طی سال‌های گذشته این خودرو هیبرید را به گونه‌ای اصلاح کرده تا به یک خودرو کامل برای رفت و آمد‌های روزانه بدل شود. این خودرو از یک اتاق لوکس به همراه صندلی‌های جلویی راحت و فضای حمل بار بسیار بزرگ برخوردار است. تویوتا پریوس همچنین هندلینگی کنترل شده، سواری نرم، و قابلیت مانور منحصر به فردی را نیز به نمایش می‌گذارد. از امکاناتی که در مدل پایه‌ی پریوس به چشم می‌خورد می‌توان به دوربین دید پشت، سیستم کمکی حفظ خودرو در مسیر، سیستم پیش از برخورد به همراه قابلیت تشخیص عابرین پیاده، کروز کنترل منطبق شونده، صفحه نمایش لمسی ۶٫۱ اینچی ، Siri Eyes Free، و بلوتوث اشاره کرد. مکانیزم تولید و انتقال قدرت پریوس قادر به تولید گشتاور لحظه‌ای است که در رفت و آمد‌های شهری موثر می‌باشد اما به منظور جبران فقدان قدرت در سرعت‌های بالا باید پدال گاز را تا انتها فشار دهید.

۱) هیوندا یونیک ۲۰۱۸

قیمت : ۲۲٫۲۰۰ دلار

راندمان سوخت : ۵۵ مایل بر گالن

امتیاز فضای داخلی یو اس نیوز : ۱۰ / ۸٫۱

کمپانی هیوندا عملکرد فوق العاده‌ای در زمینه‌ی برآورده ساختن تمامی ویژگی‌های لازم برای تبدیل مدل یونیک به یک خودرو بی همتا برای رفت و آمد‌های روزانه، از خود به نمایش گذاشته است. این خودرو به طور منطقی قیمت گذاری شده، دارای راندمان سوخت بسیار خوبی بوده،‌ و از یک فضای داخلی با کیفیت به همراه صندلی‌های راحت و فضای حمل بار گسترده برخوردار است. علاوه بر این شتاب این خودرو بسیار چابک و نرم بوده و همچنین هندلینگ مطمئن و قابل پیش بینی را نیز به نمایش می‌گذارد. هیوندا یونیک موفق به دریافت امتیاز کامل ۱۰ در زمینه‌ی ایمنی از سوی وبسایت یو اس نیوز شده و علاوه بر این، موسسه بیمه ایمنی بزرگراه‌ها نیز عنوان انتخاب ایمنی برتر ۲۰۱۸ خود را به این خودرو اهدا کرده است . از امکاناتی که در ورژن پایه‌ی این خودرو شاهد هستیم می‌توان به یک دستگاه ارتباطی مجهز به یک صفحه نمایش لمسی کاربر پسند، قابلیت پشتیبانی از اپل کار پلی و اندروید اتو، و دوربین دید پشت اشاره کرد. علاوه بر این، هیوندا یونیک در پیکربندی‌های پلاگین هیبرید و تمام برقی نیز قابل دسترس خواهد بود.

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید