برترین تصاویر از رخدادهای ورزشی حیوانات در سال ۲۰۱۷

سالی که گذشت پر از رخدادهای هیجان‌انگیز و گاهی جنجالی ورزشی بود.

البته، با این که سال ۲۰۱۷ میلادی تا هفته دیگر رسماً به پایان می‌رسد اما برخی از تصاویری که در رسانه‌های مختلف با آنها روبه‌رو شدیم شاید گاهی تا آخر عمر هم در ذهنمان حک شوند.

گتی ایمجز (Getty Images) از آن مؤسساتی است که در ثبت بهترین و به‌یادماندنی‌ترین تصاویر شهرت جهانی دارد. بخشی از این تصاویری که ممکن است در ذهن شما جاودانه شود احتمالاً می‌تواند تصاویر بامزه‌ای از حضور حیوانات در رخدادهای ورزشی در کنار انسان‌ها باشد یا حتی خود مسابقات ورزشی که بین حیوانات مختلف برگزار می‌کنند تا به طور مثال حیوان برتر را معرفی کنند.

آنچه در ادامه مشاهده می‌کنید، برترین تصاویر حضور حیوانات در رخدادهای ورزشی سال ۲۰۱۷ است.

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید