نگاهی اولیه به کانسپت شاسی بلند مرسدس میباخ!

همانطور که انتظار می‌رفت اتومبیل بعدی کمپانی فوق لوکس مرسدس میباخ، یک خودرو شاسی بلند خواهد بود.

بنابراین پیش نمایش نسخه تولیدی نهایی به وسیله‌ِ‌ی یک کانسپت کاملاً منطقی به نظر می‌رسد و این دقیقاً برنامه‌ای است که کمپانی مرسدس میباخ در اواخر ماه جاری برای نمایشگاه خودرو پکن در سر دارد. این خودرو ساز لوکس آلمانی به تازگی تصاویر و ویدیو کوتاهی از فضای داخلی کانسپت شاسی بلند جدید خود را در صفحه‌ی فیس بوک خود منتشر نموده است.

آنچه که در این تصاویر واضح است توجه بی‌نظیر به جزئیات می‌باشد که از آنجاییکه ورژن تولیدی نهایی با خودرو‌هایی از جمله مدل پیش روی رولز رویس یعنی Cullinan و مدل کنونی بنتلی بِنتایگا به رقابت خواهد پرداخت، این موضوع یک ضرورت محسوب می‌شود. در حالیکه در خط تولید کنونی کمپانی مرسدس میباخ حضور خودرو‌هایی از جمله کلاس S و S650 Pullman به چشم می‌خورد که هر دو مدل خودرو‌های زیبا و دلپذیری هستند اما در مقایسه با برخی رقبا کمی ناامید کننده می‌باشند.

آخرین خودرو شاسی بلندی که این برند روانه‌ی بازار کرد مدل G650 Maybach Landaulet بود که یکی از آخرین نسخه‌های نسل اصلی واگن کلاس G به شمار می‌رفت.

از آنجاییکه قرار است این خودرو در نمایشگاه خودرو لس آنجلس در نوامبر آینده به طور رسمی پرده برداری شود این احتمال وجود دارد که ساخت نسخه تولیدی این شاسی بلند کانسپت پیش از این به اتمام رسیده و آماده‌ی عرضه است.

به زودی جزئیات بیشتری در رابطه با این خودرو کانسپت در اختیار خواهیم داشت پس با ما همراه باشید.

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید