شِلبی موستانگ Super Snake 2018 با قدرت وحشتناک ۸۰۰ اسب بخار!

فورد موستانگ GT 2018 یک خودرو پرفورمنس بالا فوق العاده توانمند است به خصوص زمانیکه به پکیج پرفورمنس Level 2 مجهز شود. اما این موضوع نتواسته تا شلبی را از تبدیل این خودرو قدرتمند به یک مدل سوپر اِسنِیک فوق العاده‌ی جدید منصرف کند.

این خودرو جدید که براساس چهره سازی مدل ۲۰۱۸ موستانگ ساخته شده مجهز به موتور هشت سیلندر ۵ لیتری فورد به همراه یک سوپر شارژر بزرگ برای افزایش خروجی قدرت این خودرو به ۷۱۰ اسب بخار در تریم استاندارد، می‌باشد.

در صورتیکه حتی به این میزان قدرت نیز راضی نیستید کمپانی شلبی یک کیت ارتقاء اضافی به مشتریان خود ارائه می‌دهد که خروجی قدرت را به ۸۰۰ اسب بخار می‌رساند. به گفته این شرکت با مجهز شدن به این کیت، مدل جدید سوپر اسنیک می‌تواند در ۳٫۵ ثانیه به سرعت صد کیلومتر در ساعت برسد. تغییرات دیگر این پکیج شامل یک رادیاتور سفارشی، مبدل گرما و نیم محور پرفورمنسی می‌شود. برای برآمدن از عهده این میزان قدرت بیشتر، این خودرو به سوسپانسیون جدید و یک مجموعه ترمزهای Brembo به همراه کالیپر‌های شش پیستون در جلو و چهار پیستون در عقب مجهز شده است.

مدل شلبی موستانگ سوپر اسنیک ۲۰۱۸ به لحاظ ظاهری دارای یک قسمت جلویی تهاجمی جدید به همراه امکانات سفارشی از جمله پنجره مشبک ، اسپلیتر،‌ ورودی‌های هوا و کاپوت در کنار اسپویلر‌ها، دم عقبی و مجموعه دیفیوزر در قسمت پشتی می‌باشد. این ظاهر جذاب به وسیله مجموعه‌ای از چرخ‌های مصنوعی ۲۰ اینچی با رنگ آمیزی مشکی یا متالیک روشن کامل می‌شود. قیمت مدل جدید سوپر اسنیک از ۱۱۳٫۴۴۵ دلار آغاز شده که شامل اجزاء سازنده مدل موستانگ نیز می‌شود. به علاوه‌ی ارتقاء ۸۰۰ اسب بخاری، خریداران می‌توانند از میان آپشن‌هایی مانند نوار‌های رنگ شده در بدنه خودرو، یک کیت بدنه کامل، سوسپانسیون مسابقه‌ای،‌ و یک کاور خودرو نیز انتخاب کنند.

تنها تعداد محدودی از مدل سوپر اسنیک جدید در سراسر دنیا ساخته خواهد شد که هر یک با یک شماره سریال منحصر به فرد که در دفتر ثبت رسمی کمپانی شلبی (Official Shelby Registry) ثبت می‌شود علامت دار خواهد شد.

مطالب مرتبط

دیدگاه خودتان را ارسال کنید