گزارش تصویری از یک نیمه شب مقدس؛ شب کریسمس، شب میلاد مسیح

تا کنون تصاویر بسیاری از بابانوئل، شمع‌های روشن، چراغانی و نورپردازی خیابان‌ها و فروشگاه‌های بزرگ به مناسبت جشن میلاد مسیح (ع) و فرا رسیدن سال نوی میلادی نشان دادیم. اکنون می‌خواهیم به این رخداد از جنبه مذهبی نگاه کنیم!

در این تصاویر، تولد حضرت عیسی مسیح (ع) و گردهمایی مسیحیان مذاهب مختلف در سرتاسر جهان که اغلب در نیمه شب برگزار می‌شود را خواهد دید.

تصاویر مراسم جشن مذهبی میلاد مسیح (ع) را که مشاهده می‌کنید از کشورهای چین، کنیا، ایران، عراق، انگلیس، ایالات متحده امریکا، هند، اندونزی، نیجریه، اسراییل، فرانسه و بسیاری کشورهای دیگر گرفته شده است.

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. علی
    ۱۳۹۶-۱۰-۰۸ در ۶:۵۶ ب.ظ پاسخ

    جالب و قابل توجه است / ممنونم

دیدگاه خودتان را ارسال کنید

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.