ساخت شگفت‌انگیز یک اتومبیل Mustang در بالای برج خلیفه! + ویدیو

نویسنده:

۰۹:۴۰:۲۹

در سال 1965، یک اتومبیل Ford Mustang Convertible باافتخار در بالای ساختمان Empire State به نمایش گذاشته شد. ساختمان امپایر استیت برج ۱۰۲ طبقه تجاری است که در  محله منهتن در  شهر نیویورک و در ایالات متحده آمریکا قرار دارد. این ساختمان بلندترین ساختمان جهان در آن زمان بود. اوایل سال 2014، شرکت فورد با نمایش جدیدترین Stung در بالای این ساختمان، بار دیگر این افتخار را تجربه کرد. متأسفانه با این که این آسمان‌خراش نیویورکی هنوز نمادین است، اما لقب جهانی بودن را از دست داده است. مطمئناً شرکت فورد نمی‌تواند اجازه دهد چنین چیزی مانع هنرنمایی و شهرتش شود.

به مناسبت افتتاح نمایندگی شرکت فورد در خاورمیانه و آفریقا، این شرکت اتومبیل Mustang Convertible مدل 2015 خود را در یک ساختمان بلندتر از آسمان‌خراش نیویورک، به نمایش گذاشت. این اتومبیل به طبقه 112 برج خلیفه که بلندترین ساختمان جهان محسوب می‌شود، راه یافت. برای اختتامیه این مراسم نیز مدیرعامل شرکت فورد، Bill Ford، نماد مشهور این اتومبیل را نصب و مراسم ساخت این اتومبیل در بالای بلندترین ساختمان جهان را به پایان رساند.

همان‌طور که بالا بردن اتومبیل از ساختمان Empire Estate راحت نبود، ساخت Mustang در بالای برج خلیفه کار بسیار دشواری بود. ویدئوی زیر را ببینید تا نحوه ساخت این اتومبیل در بالای بلندترین برج جهان را تماشا کنید.

 


 

پریا اقدامی
 

برگرفته از
Mustang
لینک کوتاه

دیدگاه