مزایای نوشیدن آب داغ با لیمو

نویسنده:

۰۵:۳۰:۳۷

آیا می‌خواهید عادت نوشیدن قهوه در صبح را کنار بگذارید؟ اگر این‌طور است ما به شما یک گزینه عالی پیشنهاد می‌کنیم که نوشیدنی مختص متخصصین تغذیه محسوب می‌شود. این نوشیدنی، ترکیبی از یک فنجان آب داغ با آب لیموی تازه است. در ادامه به چهار مزیت این نوشیدنی که بایستی صبح‌ها بنوشید، اشاره می‌کنیم.

۱. این نوشیدنی باعث می‌شود که بدن هر روز سم‌زدایی کند. اگرچه لیمو ماده‌ای اسیدی به نظر می‌رسد؛ اما منبع خوبی از یک غذای قلیایی است که به تعدیل pH بدن کمک می‌کند. این نوشیدنی باعث بیدار شدن کبد و دفع مواد سمی از بدن می‌شود.

۲. این نوشیدنی دستگاه گوارشی را بیدار می‌کند. این نوشیدنی ساده اما قدرتمند، باعث تحریک دستگاه گوارش شده و توانایی بدن برای جذب تمام مواد غذایی را در طول روز افزایش می‌دهد. همچنین این نوشیدنی کمک می‌کند مواد غذایی به راحتی از سیستم گوارش بدن عبور کند.

۳. این نوشیدنی از کاهش وزن پشتیبانی می‌کند. آب لیمو حاوی نوعی فیبر قابل‌حل در آب به نام پکتین است که به کاهش وزن کمک می‌کند. اگر هر روز صبح، یک فنجان چای سرشار از شکر یا عسل می‌نوشید، این نوشیدنی کالری‌های به‌دست‌آمده از رژیم غذایی روزانه شما را کاهش می‌دهد.

۴. این نوشیدنی باعث تسکین دل‌درد می‌شود. زمانی که شب‌ها با شکم پر به رختخواب می‌روید، ممکن است صبح‌ها دچار سوزش معده یا نفخ شوید. آب داغ سیستم گوارش بدن را تمیز می‌کند و زردینه‌های آب لیمو به کاهش اسید معده کمک می‌کند. در نتیجه زودتر سرحال می‌شوید.

 

برگرفته از
آب داغ با لیمو
لینک کوتاه

دیدگاه

0 دیدگاه برای “مزایای نوشیدن آب داغ با لیمو”