فوت‌وفن خارق‌العاده کاهش ۵ کیلوگرمی از وزنتان فقط در ۱۰ روز

این رژیم برای لاغری معجزه می‌کند؛ فقط کافیست تحملش را داشته باشید!

رک و راست بگوییم. همه ما دلمان می‌خواهد به سریع‌ترین روش ممکن وزن خود را کاهش دهیم و هر چه سریع‌تر از شر چرب‌های انباشته شده بکاهیم؛ مهم‌تر از همه دلمان می‌خواهد اصلاً خودمان را به زحمت نیندازیم و بدون هیچ تلاشی ناگهان وزن کم کنیم.

اگر دوست دارید بدانید چطور جسیکا سیمپسون، خواننده زن امریکایی، به سرعت توانست وزن خود را کاهش دهد، باید بگوییم ما که فکر می‌کنیم از رژیم کاهش وزن ۵ کیلوگرمی در۱۰ روز استفاده کرده باشد. با ما همراه باشید تا شما را با این رژیم غذایی کاهش وزن بیشتر آشنا کنیم.

این برنامه غذایی برای کاهش وزن شامل رژیم گیاهخواری کم کالری است. در اصل، شما باید به مدت ۱۰ روز فقط میوه و سبزیجات بخورید. علاوه بر این، باید وعده‌های غذایی خود را به چهار قسمت تقسیم کنید. مثلاً صبحانه، ناهار، شام و میان‌وعده.

 

هر روز باید ۴ وعده سبزیجات نوش جان کنید. هر وعده شامل یک پیمانه می‌شود. مثلاً یک پیمانه صبحانه، یک پیمانه ناهار، یک پیمانه شام و یک پیمانه هم به عنوان میان‌وعده. تا می‌توانید کاهو و گوجه‌فرنگی بخورید.

به ۴ وعده غذایی خود هر کدام از میوه‌هایی که در ادامه عنوان می‌کنیم را اضافه کنید: آلو، هلو، نارنگی، گریپ فروت، طالبی، سیب، پرتقال، موز، یک پیمانه توت فرنگی و یک پیمانه تمشک. مثلاً یک میوه در وعده صبحانه، یک میوه برای ناهار، یک میوه برای شام، یک میوه در وعده میان‌وعده.

  • روزانه نصف پیمانه ماست به وعده میوه‌ای خود اضافه کنید.
  • تا می‌توانید آب، چای، و قهوه بخوید. قند و شکر نخورید. از شیرین‌کننده‌های مصنوعی نیز در حد تعادل استفاده کنید.
  • یک پیمانه سوپ به هر وعده خود اضافه کنید. این سوپ باید فقط شامل پیاز، گوجه‌فرنگی و سبزیجات باشد.

در اینجا، به شما یک برنامه غذایی نمونه برای کاهش ۵ کیلوگرم از وزنتان طی ۱۰ روز را طی رژیم غذایی کاهش وزن ارائه می‌دهیم:

  • صبحانه: یک پیمانه توت‌فرنگی، نصف پیمانه ماست ساده و یک پیمانه آب گوجه فرنگی
  • ناهار: یک سالاد حاوی موز، کاهو یا گوجه‌فرنگی با آب لیموی تازه و یک پیمانه سبزیجات
  • شام: یک پرتقال، یک پیمانه کم بروکسل بخارپز شده و یک پیمانه سوپ پیاز
  • میان‌وعده: یک عدد میوه، یک پیمانه سبزیجات

 

نکته مهم: همیشه قبل از انتخاب هر برنامه غذایی برای کاهش وزن با پزشک مشورت کنید. دست کم روزی ۳۰ دقیقه یا هفته‌ای ۳ بار یا بیشتر تمرینات بدنی داشته باشید. اگر مدت‌هاست ورزش نکرده‌اید، به آرامی و به تدریج تمرین کنید. از پیاده‌روی شروع نمایید.

چیزهایی که لازم دارید:

  • رژیم کاهش وزن

 

خسته از تدریس زبان انگلیسی، پا به بازاری گذاشتم که در آن نوکیا با N97 mini خود فرمانروایی می‌کرد و سامسونگ با کوربی‌های لمسی و رنگارنگش تازه پا به میدان رقابت گذاشته بودند؛ بازاری که هنوز تب آیفون 3G در آن داغ بود و مدل 3Gs آن دست یک عده افراد خاص بود؛ ال‌جی شکلات بلندقامتش را تبلیغ می‌کرد و سونی اریکسون قدیم با مدل‌های واکمن خود بازار را تصاحب کرده بود. از آن زمان تا کنون، من مانده‌ام و دنیایی رو به تحول و اطلاعاتی که هر روز تکمیل‌تر می‌شود؛ دنیایی از مجلات و وب‌سایت‌ها که برایم در حکم یک دانشگاه است؛ دانشگاهی بدون امتحان! چه شود! هم می‌نویسم، هم یاد می‌گیرم و هم ذهنی عاری از دغدغه آزمون‌های پایان ترم و حضور و غیاب دارم! شاید روزی حتی فکرش را هم نمی‌کردم که خود را تافته در لابه‌لای الیاف فناوری‌ها و اخبار روز آی.تی ببینم که هر روز رنگ عوض می‌کند و از آنچه آرزویش را داشتم یک دنیا فاصله بگیرم. اما حالا با ذوق و شوق و عاری از تعصب، سوار بر قطار فناوری، می‌روم تا ببینم به کجا می‌رسم! تحصیلات: کارشناسی مترجمی زبان انگلیسی و کارشناسی ارشد زبانشناسی

مطالب مرتبط

پاسخ بدهید